facebook_pixel

Klub Sukces Z Pasją Promocja

 

Promocja wygaśnie za:

Tylko 49 zł/mies

Cena wzrośnie za:


Tylko 49 zł/mies

*odnawialne co miesiąc, możesz skasować swoją subskrypcję w dowolnym momencie, 3 dni przed datą następnej płatności. Wymagana jest płatność kartą (przyjmujemy wszystkie rodzaje kart: płatnicze, debetowe, kredytowe, przedpłacone).
.

Ewelina Gawłowska

“Uwielbiam pracować z ludźmi. Uwielbiam obserwować jak w ludziach zachądzą zmiany i jak dzięki temu zmienia się ich życie. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z ludźmi. Zapraszam Was na moje szkolenie, które odminiło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie”

Odniesienie życiowego sukcesu nie jest aż tak skomplikowane jak budowa rakiet czy mostów.

W zasadzie jest to bardzo proste i wszyscy o tym wiedzą. Aby odnieść sukces trzeba osiągnąć równowagę. Równowagę we wszystkich głównych sferach życia, czyli biznes i finanse, relacje, zdrowie i fitness, rozwój osobisty, duchowość oraz zarządzanie sobą w czasie i zarządzanie swoją energią.

To właśnie jest Klub Sukces Z Pasją, którego największą siłą jest to że jest on regularnie uzupełniany wiedzą, w każdym aspekcie, którego potrzebujesz do osiągnięcia prawdziwego sukcesu i spełnienia.

Pozwól, że zadam Ci kilka pytań:

– Czy chcesz mieć wybory w życiu, po to, żeby decydować co chcesz robić, kiedy, jak, gdzie i z kim?
– Czy chcesz mieć więcej pieniędzy, żeby spełniać swoje marzenia, podróżować po świecie, rozwijać się, zapewnić dobrą edukację swoim dzieciom, mieszkać w miejscu, gdzie chcesz mieszkać, jeździć samochodem, takim jakim chcesz jeździć?
– Czy chciałabyś mieć spełnienie i prawdziwe szczęście w każdej sferze życia?
– Czy chciałabyś mieć klarowność i spokój ducha, ponieważ wiesz, że każda sfera życia jest przez Ciebie dobrze doglądnięta?
– Czy chcesz mieć czas dla siebie, na swoje hobby, dla Twoich przyjaciół i dla tych których kochasz?
Czy chcesz poprawić swoją komunikację z bliskimi, poprawić emocje między Wami lub może lepiej komunikować się w biznesie i zamykać więcej sprzedaży?
-Czy chcesz czuć się każdego dnia pełen energii i chęci do działania, wiedząc, że Twoje zdrowie jest w jak najlepszym porządku?

Widzieliśmy to jak dzieje się w naszym życiu jak również u setek naszych zadowolonych klientów jak porządkują swoje życie, wiedząc dokładnie co mają robić każdego dnia i osiągając swoje cele, jeden za drugim.

Widzieliśmy jednak również to jak brak równowagi powodował całkowitą porażkę w życiu wielu ludzi.

I właśnie dlatego stworzyliśmy Klub Sukces Z Pasją, aby dzielić się z Wami naszymi najlepszymi taktykami, strategiami oraz wiedzą, którą my używamy każdego dnia razem z naszymi najlepszymi klientami.

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie pewne rzeczy bardzo szybko się dezaktualizują.

Dobrą informacją jest to, że dzisiaj jak nigdy przedtem jest łatwo uzyskać dostęp do informacji i osiągnąć sukces. Złą informacją jest to, że informacje te bardzo szybko tracą swoją ważność i to co działało w zeszłym roku, może już nie działać dzisiaj.

I bardzo istotne jest, abyś był cały czas poinformowany co działa teraz, miesiąc po miesiącu, rok po roku.

Po co chodzić na osobne szkolenia skoro możesz je mieć wszystkie w jednym miejscu?

Pytanie brzmi: jak ty wykorzystałbyś te informacje w swoim życiu, gdybyś wiedział jak rozpocząć własny dochodowy biznes, jak skutecznie komunikować się z ludźmi, jak w prosty i przyjemny sposób dbać o swoje zdrowie i sylwetkę oraz jak rozwijać się, aby osiągnąć prawdziwe spełnienie w życiu?

Jest wiele elementów na które musisz zwrócić uwagę…ale najważniejsze, aby otrzymywał przystępne informację, które działają i możesz szybko i przyjemnie wdrożyć je w życie. Informacje które oparte są o najnowsze odkrycia z dziedziny pracy nad ludzkim mózgiem, wartościami wewnętrznymi, które nami rządzą, aby zmiana której dokonasz była stała.

Posłuchaj, jeżeli na prawdę chcesz zrealizować wszystkie swoje cele i marzenia dochodzimy do miejsca, gdzie musisz dokonać pewnego wyboru. Są dwie możliwości:

Pierwsza opcja pokazuje Ci jak możesz to wszystko obejść. Możesz zacząć używać swojego czasu, swoich pieniędzy i swojego ryzyka, aby na własną rękę dowiedzieć się wszystkiego. Jednak uważaj … może to zająć bardzo długo i być na prawdę kosztowne.

Druga opcja…jest bardzo prosta.

Nie ważne w jakim miejscu się teraz znajdujesz czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rozwojem osobistym, czy wcześniej uczestniczyłeś w innych seminariach lub eventach, nie ważne jakie teraz stoją przed Tobą trudności, ile czasu każdego miesiąca możesz zainwestować w swoją zmianę, czym w tej chwili się zajmujesz… musisz wiedzieć, że istnieją sprawdzone metody, które przeprowadzą Cię krok po kroku do osiągnięcia równowagi w Twoim życiu oraz w każdej jego sferze, nie ważne czy chodzi o większe zarobki, Twoje związki, Twoją sylwetkę czy zdrowie – możesz to zrobić szybciej, przyjemniej i o wiele bardziej efektywniej.

Pamiętaj, że nabywając sprawdzoną wiedzę, osiągniesz rezultaty, które będą stałe, bez efektu jojo

Pokazujemy Ci drogę na skróty, informacje które możesz wdrożyć od razu, informacje, które oszczędzą Twój czas i pieniądze, co pozwoli Ci wyeliminować ryzyko i znacząco zwiększy szansę na osiągnięcie jeszcze większych sukcesów.

I właśnie ta druga opcja jest tym czym dokładnie zajmujemy się w Klubie Sukces Z Pasją.

Jest to rosnący, cały czas rozwijany i bardzo ekskluzywny Klub, którego możesz być częścią przez lata.

Został on stworzony nie tylko dla ekspertów i ludzi, którzy już osiągnęli duże sukcesy, ale również dla tych którzy chcą zostać ekspertami i osiągnąć duże sukcesy.

To nie jest kolejny internetowy kurs. Jest to coś całkowicie innego niż do tej pory widziałeś.

Tak na prawdę jest to tętniące życiem i nowymi informacjami miejsce, które cały czas się rozwija każdego miesiąca, w którym zajmujemy się łamaniem stereotypów myślenia, że rozwój osobisty jest bolesny, żmudny i skomplikowany, poprzez dostarczanie wiedzy w bardzo przystępny sposób, tak abyś mógł zawsze znaleźć na to czas i od razu wdrożyć tą wiedzę w życie.

A wszystko to jest oparte na naszych sprawdzonych metodach, które stosujemy od wielu lat. Po prostu odrzucamy to co jest złe, a Ciebie uczymy dokładnie to co działa.

W wielkim skrócie poznasz wszystkie elementy człowieka odnoszącego sukcesy na wielu polach oraz jak je ze sobą połączyć, czyli jak stworzyć równowagę w swoim życiu.

Więc teraz przechodzimy do punktu w którym dowiesz się co tak na prawdę Klub Sukces Z Pasją może zrobić … dla Ciebie!! Tak abyś zaczął zmieniać swoje życie, prędzej niż Ci się wydaje.

Nadszedł czas aby porozmawiać o Tobie!

Pokaże Ci teraz 6 głównych rzeczy, które Klub Sukces Z Pasją zrobi dla Ciebie. Twoje uczestnictwo w nim jest tak niesamowicie ważne:

– ponieważ dostajesz zaawansowane techniki, które kompletnie zmienią Twoje myślenie, tak abyś to Ty kreował swoim losem i żebyś miał wybory w życiu każdego dnia
– przede wszystkim osiągniesz jasność umysłu i będziesz dokładnie wiedzieć co zrobić, żeby iść do przodu
– dostaniesz też konkretne rozwiązania, żeby stać się niezależnym finansowo i decydować o tym jak Twoje życie ma wyglądać
– dowiesz się gdzie znaleźć ludzi idących do przodu i chcących osiągnąć sukces oraz jak stworzyć z nimi relację, które są dla ciebie wzmacniające i popychające Cię do przodu, w kierunku w którym chcesz podążać
– narzędzia, które tutaj dostaniesz niesamowicie wzmocnią Twoją produktywność oraz efektywność jako Biznesmen, mąż/żona, matka/ojciec czy w jakiejkolwiek innej roli
– dowiesz się jak wydobyć pewność siebie, aby dostać to co chcesz i aby być prawdziwie sobą
– będziesz wiedział jak wkomponować zdrowy styl życia, który będzie dopasowany do Twoich codziennych obowiązków, tak aby Twoje relacje, spotkania biznesowe były dynamiczne i pełne pozytywnej energii, a Twoja sylwetka taka, że z przyjemnością będziesz spoglądał w lustro

To wszystko jest proste i bardzo potężne. To jest właśnie Klub Sukces Z Pasją. To my bierzemy na siebie całą brudną robotę i ryzyko więc Ty nie musisz.

W Klubie Sukces Z Pasją nie chodzi o to co zrobi on dla Ciebie dzisiaj, tylko przez następne miesiące, a nawet lata. Być może to tłumaczy dlaczego zdecydowana większość naszych klientów zostaje z nami miesiąc w miesiąc, rok w rok.

I to właśnie dlatego też my każdego miesiąca uzupełniamy nasz klub w nowe, bardzo wartościowe materiały, które mają realne przełożenie na Twoje rezultaty w życiu.

Znajdziesz tam nagrania video, nagrania z webinarów, demonstracje, przekrój naszych najlepszych programów, a także dodatkowe materiały pomocnicze.

Oczywiście wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że Klub Sukces Z Pasją NIE JEST dla Każdego.

Na pewno nie jest on dla tych co chcą niby „coś” zmienić w swoim życiu, ale nie traktują tej sprawy bardzo poważnie albo szukają magicznego przycisku, który pozwoli im stać się multimilionerem i w ciągu jednej nocy całkowicie zmienić swoje życie.

Jest to dla tych co mają już dość przeciętności, chcą z życia czerpać garściami i osiągnąć prawdziwą harmonię i równowagę.

Jeżeli to brzmi dla Ciebie dobrze to znaczy, że Klub Sukces Z Pasją jest dla Ciebie odpowiedni.

Więc teraz nadszedł czas dokonać wyboru i nie jest to łatwy wybór…

Opcja 1: możesz kontynuować robić to wszystko samemu na własną rękę, ryzykując swój czas i pieniądze, ale za to z nadzieją, że może kiedyś będziesz miał rację. Wiem, że część ludzi wybierze tą opcję i my jesteśmy z tym jak najbardziej w porządku. Ponieważ nie znamy, ludzi co siedzą po drugiej stronie i oglądają ten materiał.

Znamy za to naszych klientów, którzy kontaktują się z nami drogą e-mailową, nagrywają nam materiały video lub nawet spotykają się z nami na eventach na żywo, nie tylko po to, aby zrobić sobie z nami zdjęcie ale również aby opowiedzieć o swoich sukcesach i rezultatach.

I to prowadzi nas do Opcji numer 2. Jedynej słusznej opcji, dla ludzi którzy chcą zostać ekspertami lub ekspertów, którzy chcą zostać mistrzami. I jeżeli to jesteś Ty to bardzo łatwo możesz przyłączyć się do społeczności ekskluzywnego Klubu Sukces Z Pasją.

Jest to grupa żądnych wiedzy ludzi, którzy dostają dostęp do najnowszych informacji, które wpływają na rozwój i transformację ich życia.

I właśnie dlatego stworzyliśmy 4 pakiety, które znajdują się poniżej dzięki którym możesz przyłączyć się do naszego klubu w szybki, łatwy i przystępny sposób, aby zacząć ulepszać swoje życie w jego każdym aspekcie, już od 33 zł miesięcznie (tak dobrze widzisz, 33 zł nie 3300, ani nawet 330).

I oczywiście jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz być członkiem klubu, przestać dostawać regularne informacje ze wszystkich sfer życia, wycofać się z dostępu do wszystkich poprzednich materiałów i prywatnych spotkań on-line dla klubowiczów możesz po prostu napisać do nas wiadomość i skasować swoje uczestnictwo w Klubie, bez zadawania żadnych pytań, w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie.

Jeżeli jednak pokochasz naszą społeczność, a jesteśmy pewni, że tak się stanie, nic nie rób i zostań z nami na dłużej.

Tak więc wybierz swój pakiet poniżej i już nie możemy się doczekać, jak podzielimy się z Tobą wszystkimi informacjami i odkryciami, które czekają na Ciebie w środku.

Cena wzrośnie za:


Tylko 49 zł/mies

*odnawialne co miesiąc, możesz skasować swoją subskrypcję w dowolnym momencie, 3 dni przed datą następnej płatności. Wymagana jest płatność kartą (przyjmujemy wszystkie rodzaje kart: płatnicze, debetowe, kredytowe, przedpłacone).
.

X