facebook_pixel

Ewelina byłaś w telewizji, powiedz jak było?

Po pierwsze, dziekuję Wam wszystkim za super komentarze, po drugie pytanie powyżej jest jednym z najczęstszych zadawanych pytań które dostałam zaraz po moim wystąpieniu w TVP2, więc postanowiłam napisać wam krótki paragraf.

Było szybko i bardzo ekscytująco, czy przekazałam to co chciałam Wam przekazać, raczej nie dokońca. Jak wszyscy wiemy media skupiają się na  tym co  zwiększy popularność i takie też pytania dostałam.

I nagle coś niesamowitego  i inspirującego się wydarzyło, mianowicie dostałam  super zaproszenia na następne wywiady, blogi i rozmowy gdzie będę mogła przekazać prawdziwy esens mojego działania.

Jest to przde wszystkim inspirowanie ludzi do sukcesu z pasją, aby wybrali siebie oraz swoje cele i tym inspirowali innych do sukcesu.

 

Moja wiedza, doświadczenia i energia są dla Was, jestem tutaj dla Was aby przekazać Wam  najlepsze narzędza, procesy, techniki jakie znam, które pomogły mi osiągnąć rezultaty i cele.

Razem z moim partnerm Greg Biernacki prowadzimy indywidualny mentoring online jak i grupowe treningi na żywo oraz bardzo efektywne treningi online pracy z posdświadomością.

Na tym właśnie chcę skupić swoją energię w moich wystąpieniach publicznych, żeby każdy z Was mógł odrazu wynieść z tego wartość dla siebie.

Popularny magazyn dla kobiet Business Woman & Life zaprezentował nasz najnowszy projekt Super Woman, o taki właśnie przekaz chodzi nam najbardziej.

Jest to plaforma dla kobiet które chcą mieć wybory w życiu, być spełnione i niezależne mentalnie i finansowo. Zapraszam wszystkie kobiety do naszej nowej platformy dla kobiet, gdzie dzielimy się doświadczeniem i inspirujemy razem 😉

SuperWoman & Life
SuperWoman & Life
BusinessWoman&Life
BusinessWoman&Life
Tagged , ,
X