Jak zacząć dzień! Pokarm dla umysłu

Personal Development

Jak zaprogramować swoją podświadomość na to co TY chcesz osiągnąć.

Czy wiesz że to jak zaczniesz swój dzień ma ogromny wpływ na to jakie resultaty osiągniesz na koniec tego dnia?

Badania na temat ludzkich zachowań właśnie to potwierdzają.
Mało tego że będzie to miało wpływ na ciebie ale także na ludzi którzy Cię otaczają.

A idąc do sedna sprawy, to na czym skupisz swoją uwagę w pierwszym momencie od rozpoczęcia dnia wyślę specificzną energie która rozpocznie koleją sytucję a ta będzie mieć wpływ na następną rzecz która wypełni twoj ranek, dzień, tydzień,…życie.

To na czym skupiasz swoje myśli każdego dnia spowoduje że będziesz osiągał takie resultaty a nie inne.

TWOJE SKUPIENIE WYZNACZY CO OSIĄGNIESZ W ŻYCIU.

Wysoka energia a tym samym wysoka frequencia przyciąga do ciebie rzeczy które pchają Cię do przodu i powodują że czujesz się świetnie. Niska energie a tym samym niska frequencia przyciąga do ciebie przede wszyzstkim strach, lęk, trwogę oraz zmartwienie powodując, że chcesz zamknąć się w domu i nie widzieć nikogo.

Wiele ludzi ma bardzo niską frequncie i energie ponieważ po przebudzeniu odrazu myślą i skupiają swoją uwage na problemie czy też czymś co muszą rozwiązać.
Skupiają sie na tym czego nie mają albo na tym co muszą dziś zrobić jako zło konieczne.

np. muszę iść do pracy której nie lubię, albo spotkać się z kimś z kim nie mam ochoty się widzieć, czy też zrobić coś w domu na co nie mam ochoty, zadzwonić, napisać, posprzątać, zając się dzećmi, albo myśleć o moim celu życiowym o którym nie mam pojęcia i nie wiem co ja tutaj wogóle robie…. blah blah.

Inni natomiast budzą się rano i mają kompletnie inną specificzną rutynę którą wykonują codziennie aby świadomie programować swoją podświadomość i aby wejść na jak najwyższą frequencie/energie. Ponieważ wiedzą że da im to możliwość zobaczenia tego czego inni widzą taj jak np. możliwości w daniej sytuacji i spotkać odpowiednie osoby które współracują płynnie i łatwo.
Ludzie którzy tak robią zazwyczaj mają całkiem inne wyniki niż ludzie z grupy poprzedniej.

Jest kilka elementów które wypełniają ich ranek, w zależności ile masz dla siebie czasu z taką intesywnością wykonasz kolejne kroki aby wejść na wysoką energię i skupić swój umysł na tym co TY CHCESZ a nie to co powiedzą Ci reklamy i inny jak tylko wyjdziesz z domu czy właczysz radio/TV/gazeta/Social Media.

KROKI DO ZAPROGRAMOWANIA UMYSŁU NA TAKIE RESULTAY JAKIE TY CHCESZ

Cel: przedewszystkim mają napisany cel w swoim notesie i czytają ten cel rano jak się obudzą, jest to cel długo terminowy roczny
Cel na dziś: czytają cel który założyli na dziś i zapisali wieczorem poprzedniego dnia, który przybliży ich do celu rocznego
Visualizacja: jest to absolutenie podstawa sukcesu wielu ludzi, wyobrażają sobie osiągniety cel pod koniec dnia i jak trumfują i cieszą się jego osiągnięciem
Celebration/ Wdzieczność: świetują, trumfują, cieszą się pod koniec dnia i dziekują za to wszystko co poszło dobrze, nawet jeśli nie osiągneli zamierzonego celu tego dnia, to i tak dziękują za coś, ponieważ wdzięczność chociażby za to że możesz oddychać wkłada Cię na wyższą frequecie/energię i jak już wiesz przyciąga do Ciebie inne osoby i wydarzenia o wyzszej energii.

Zrób powyższe punkty przez 7 pełnyc dni i zobacz jak zacznie zmieniać się Twoje myślenie oraz sytuacje w ktorych się znajdujesz.

Napisz o swoich obserwacjach na naszym Fan Page FB

 

X