facebook_pixel

Zdrowy Styl Życia, Wysoka Energia i Produktywność.

avocadoKto nie chciałby super wyglądać?

A kto nie chciałby mieć dużo więcej energii?

Jest to temat o który mnie pytacie bardzo często: Zdrowy Styl Życia, Wysoka
Energia i Produktywność. Co jeść żeby mieć?

Interesuje mnie ten temat bardzo ponieważ, moja produktywność i energia muszą być cały czas na wysokim poziomie. Ponieważ jako trener i mentor rozwoju osobistego i biznesowego moje dni są wypełnione spotkaniami, treningami i pracą kreatywną z moim zespołem i klientami, gdzie najwyższa forma w każdym jego wymiarze jest wręcz oczekiwana.

Dlatego temat wysokiej produktywności i „Helathy Living”, czyli zdrowego stylu życia, stał się wręcz moim hobby i częścią mnie. Do tego stopnia, że nawet zrobiłam certyfikat dietetyka, aby dawać jak najlepsze porady moim klientom, którzy chcą mieć wysoką wydajność i skupienie.

Moje hasło to dodawaj a nie odbieraj, a organizm sam osiągnie równowagę. Coś co zawsze dla mnie działa i dla moich klientów.

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej działa dodawanie do swojej codziennej diety (czyli to co jesz codziennie) rzeczy, które odżywiają ciebie, zamiast głodzić się czy odmawiając sobie wszystkiego.

Ponieważ nasz mózg kiedy jest pozbawiany tego na co ma ochotę np. zamiast obiadu, który normalnie spożywasz, zjesz dwa listki sałaty i powąchasz ser 😉 czyli jesteś na „diecie”. Jak tylko  skończysz dietę organizm znowu wróci do poprzedniej wagi lub przybierze więcej, żeby zabezpieczyć się przed dniami głodu – dieta.

Zamiast stosować dietę tuż przed latem, a jak wiemy z doświadczenia większość diet to diety- jojo jak powyższe zdanie wyjaśnia. Zacznij wprowadzać jedzenie, które zacznie odżywiać Twój organizm i umysł na stałe.

Np. dodaj do obiadu sałatę mieszaną z pół avocado i zobaczysz, że zjesz mniej pizzy czy porcji, którą standardowo byś zjadł. Na śniadanie dodaj nasiona Chia np. z mlekiem kokosowym lub sokiem i owocami i zobaczysz, że nie będziesz musiał za godzinę sięgać po ciastko na przerwie na herbatę.

Dodawaj zdrowe tłuszcze i białka tak jak avocado czy chia, ponieważ one będą trzymały Twój organizm nasycony na długo. Avocado jest zwłaszcza moim ulubionym owocem, a zwartość „oleic acid” powoduje, że pomaga on spalać tłuszcz w organizmie.

Kiedy zaczniesz dodawać odpowiednie jedzenie, Twoje ciało zacznie być odżywione i zaczniesz spożywać coraz mniej cukrów i innych wypełniaczy, które tak naprawdę obniżają twój poziom koncentracji, energii i produktywności. Zobaczysz też jak zacznie zmieniać się twoja figura i jakość cery.

Kilka faktów o Avocado:

Zawiera takie witaminy jak: A, B1, B2, B3, B7, C, K, kwas pantotenowy, minerały obecne w awokado to głównie wapń, potas i fosfor. Warto zwrócić uwagę, iż owoc ten ma zawartość tłuszczów jednonienasyconych, które są nam bardzo potrzebne i to one będą trzymać twoją wagę
w harmonii.

Awokado ma również dobroczynny wpływ na pracę serca oraz krążenie krwi. Posiada też oddziaływanie na skórę, składniki odżywcze zawarte w awokado (np. witaminy A i E) pobudzają syntezę kolagenu, odpowiadającego za młody i świeży wygląd cery.

Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.

Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY NA BLOGU

X