"Lista kontrolna" pojawi się za 10-15 min na Twojej skrzynce e-mail.
UWAGA! NIE PRÓBUJ robić wizualizacji zanim nie obejrzysz tego filmu.

Tak! Chcę zaoszczędzić 93% i pozbyć się starych schematów myślenia TERAZ...

UWAGA: WKRÓTCE Cena wzrośnie do 97 zł ...więc odbierz SWÓJ program TERAZ!

OFERTA SPECJALNA:

Twoja Podświadomość, Czyli Jak Odzyskać Kontrolę Nad Swoim Życiem

Jeżeli czujesz, że utknąłeś w miejscu, ciągle kręcisz się w kółko i powtarzasz te same błędy – to to szkolenie On-Line może być najbardziej istotnym jakie do tej pory widziałeś, ponieważ dowiesz się jak jesteśmy programowani i kontrolowani oraz jak odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem.

Śpiesz Się! Zamów program "Twoja Podświadomość, Czyli Jak Odzyskać Kontrolę Nad Swoim Życiem" Teraz!!!

  • 7  lekcji wypełnionych po brzegi wiedzą i praktyką…
  • Jak dwa światy, w których żyjemy oddziałują na Twoje życie...
  • Jak sprawić, abyś wykorzystać swój umysł do osiągnięcia Twoich celów...
  • O najnowszych odkryciach EPI Genetics, czyli jak środowisko wpływa na Twoje życie…
  • Jak zmiana percepcji wyzwań w Twoim życiu wpływa na zmianę rezultatów...
  • Jakich narzędzi musisz użyć każdego dnia, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem
  • Jak przestać spełniać cele innych i skupić się na swoich priorytetach...
  • Quizu sprawdzającego Twoją wiedzę...
  • ...i wiele wiele więcej!

Najczęściej zadawane pytania

P: DLACZEGO SZKOLENIE KOSZTUJE 7 zł?

O: Jeżeli uważasz, że: „7 zł to naprawdę mało, gdzie tu jest haczyk? Istnieją 3 powody:

1) 7 zł czyni to szkolenie dostępne dla każdego, od klientów indywidualnych, poprzez właścicieli małych firm, startupów poważnych ludzi biznesu.

2) Nie chcemy, żeby te materiały trafiły do każdego. W internecie jest pełno ludzi szukających darmowych rzeczy, które w większości po prostu nie działają. Chcemy dostarczać wiedzę do poważnych ludzi, którzy naprawdę chcą zmiany i dla których wydanie 7 zł na bardzo przydatną wiedze nie stanowi żadnego problemu.

3) Chcemy rozpocząć naszą relację w prawidłowy sposób. Mamy nadzieje, że po wypróbowaniu nas za symboliczną kwotę, gdy zobaczysz ile wiedzy dostaniesz, że możesz nam zaufać i dostarczamy wszystko zgodnie z umową, będziesz zainteresowany dalszą współpracą i innymi naszymi szkoleniami.

P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.
Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.), PayPalem lub przelewem bankowym.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp już TERAZ!

UWAGA: WKRÓTCE Cena wzrośnie do 97 zł ...więc odbierz SWÓJ program TERAZ!

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>