"Dziennik Sukcesu" pojawi się za 10-15 min na Twojej skrzynce e-mail.
UWAGA! NIE PRÓBUJ go uzupełnić zanim nie zapoznasz się ze stroną poniżej.

 • Natychmiastowy dostęp do całej biblioteki ponad 100 materiałów (wliczając w to 12-Tygodniowe wyzwanie)
 • Dostęp do społeczności Klubu w zamkniętej grupie wsparcia na Facebooku
 • Regularne webinary tematyczne oraz sesje pytań i odpowiedzi
 • 2-darmowe bilety na Klubowe szkolenia stacjonarne na żywo
 • Tylko 38 zł/miesięcznie po okresie próbnym (brak kontraktu - skasuj kiedy chcesz)

---LUB---
Wolisz kupić sam program?

OFERTA SPECJALNA:

12-Tygodniowe Wyzwanie: 

Odpal Swój Potencjał

Większość ludzi z tym systemem osiąga więcej w 12 tygodni niż niż w ciągu roku. Nie ma potrzeby, aby eksperymentować w Twojej drodze do sukcesu. Zgarnij cały pakiet, a rezultaty pojawią się szybciej niż myślisz.
Jeżeli zdarzyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Co znajduje się w szkoleniu:

Sprawdzone techniki, które nauczą Cie jak wyznaczać cele w życiu prywatnym i w biznesie.

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

Zawiera 5 modułów o łącznym czasie trwania 5h 28 min

Szkolenie składa się z 5 modułów, które przeprowadzą Cię krok po kroku. Dostaniesz "gotową mapę", dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu. Dodatkowo możesz pobrać wszystkie materiały dodatkowe na swój komputer.

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

12-Tygodniowe Wyzwanie...

... jest to obszerny, wypełniony wiedzą program on-line, który zawiera dostęp do specjalnej, chronionej hasłem sfery użytkownika, gdzie znajdziesz multimedialne lekcje, podzielone na dogodne dla Ciebie kawałki, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mógł zainwestować swój czas każdego dnia.

W wielu lekcjach dostajesz od razu narzędzie, ćwiczenie do zrobienia.

Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje Twoją transformację.

CAŁY SYSTEM 
PODZIELONY JEST
NA 5 GŁÓWNYCH FILARÓW:

GDY DOŁĄCZYSZ DO

PROGRAMU DOWIESZ SIĘ:

 • 8 Sprawdzonych Metod, żeby wydobyć Twoją produktywność i szybciej osiągnąć swoje cele (idealne dla tych co mają mało czasu)...
 • Mapę dojścia do swojego celu, krok po kroku. Dzięki małym sukcesom wzrośnie Twoja motywacja i wykształcisz nowe nawyki, które mają ludzie sukcesu.
 • Aż 5 Przełomowych Metoda jak nastawić Twoją podświadomość tak, aby wspierała Cię w realizowaniu Twojego 12 Tygodniowego Celu. Dzięki temu zniknie frustracja i bieganie za celami innych, ponieważ będziesz skupiony na realizacji swojego planu.
 • Formułę poprawnego wyznaczania celów, tak aby o 42% zwiększyć prawdopodobieństwo ich osiągnięcia. Dzięki temu zyskasz klarowność jakie masz priorytety na każdy dzień, które przybliżą Cię do realizacji określonego celu.
 • …i wiele, wiele więcej.

Zobacz Co Mówią Inni
O Naszych Szkoleniach...


Ile warty jest Twój cel? Jeżeli cały ten program...

 • Pomoże Ci odzyskać skupienie, wyznaczać cele 
i efektywnie zarządzać sobą w czasie…
 • Nauczy Cię jak zrobić proces wizualizacji, który programuje Twoją podświadomość na Twój osobisty sukces
 • Da Ci konkretną mapę osiągania Twoich celów
 • Będzie trzymać Cię odpowiedzialnym każdego dnia…

...to czy jest on warty, abyś do niego

dołączył i w końcu osiągnął swoje cele?

Ewelina Gawłowska - autorka szkolenia!

Jest to IDENTYCZNY system, którego używam do osiągania wszystkich moich celów, zarówno tych biznesowych jak i w życiu prywatnym.
Nie ma znaczenia czy chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, stracić kilka kilogramów, posiąść jakąś konkretną umiejętność... dostaniesz sprawdzony system, który możesz wdrożyć od razu i zrealizować swoje roczne cele w 12 tygodni!

Zapraszam na szkolenie, które odmieniło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!

Bądźmy szczerzy. Tradycyjne metody rozwoju osobistego po prostu nie działają. Wszyscy zaczynamy z dobrymi intencjami, ale później życie staje nam na drodze, tracimy zapał, albo się wypalamy. Jeżeli na poważnie chcesz zmiany musisz zrobić to w inny sposób…

DOŁĄCZ DO NAS I RUSZ DO PRZODU!

"12-Tygodniowe Wyzwanie"

 • Poznasz strategiczną formułę wyznaczania celów, której używają ludzie sukcesu do realizacji swoich planów, tak aby się spełniały!
 • Zrozumiesz w jaki sposób połączyć się ze swoim celem na poziomie podświadomym, dzięki czemu Twoje myśli będą skierowane na to czego Ty chcesz, a osiąganie Twoich celów stanie się szybkie i przyjemne!
 • Będziesz miał klarowność, jakie masz priorytety, które zbliżą Cię do celu.
 • Wzrośnie Twoja motywacja i zaczniesz kreować życie, na własnych warunkach.
 • Wykształcisz nowe nawyki, niezbędne do osiągnięcia sukcesu.
 • Zniknie frustracja i bieganie za celami innych.

"Klub Sukces Z Pasją"

Gdy dołączysz do Klubu dostaniesz: "12-Tygodniowe Wyzwanie"...

-- PLUS --

 • Natychmiastowy dostęp do całej biblioteki ponad 100 materiałów (wliczając w to 12-Tygodniowe Wyzwanie)
 • Dostęp do społeczności Klubu w zamkniętej grupie wsparcia na Facebooku
 • Regularne webinary tematyczne oraz sesje pytań i odpowiedzi
 • 2-darmowe bilety na Klubowe szkolenia stacjonarne na żywo
 • Tylko 38 zł/miesięcznie po okresie próbnym (brak kontraktu - skasuj kiedy chcesz)

Najczęściej zadawane pytania

P: DLACZEGO SZKOLENIE KOSZTUJE 5 zł?

O: Jeżeli uważasz, że: „5 zł to naprawdę mało, gdzie tu jest haczyk? Istnieją 3 powody:

1) 5 zł czyni to szkolenie dostępne dla każdego, od klientów indywidualnych, poprzez właścicieli małych firm, startupów poważnych ludzi biznesu.

2) Nie chcemy, żeby te materiały trafiły do każdego. W internecie jest pełno ludzi szukających darmowych rzeczy, które w większości po prostu nie działają. Chcemy dostarczać wiedzę do poważnych ludzi, którzy naprawdę chcą zmiany i dla których wydanie 5 zł na bardzo przydatną wiedzę nie stanowi żadnego problemu.

3) Chcemy rozpocząć naszą relację w prawidłowy sposób. Mamy nadzieje, że po wypróbowaniu nas za symboliczną kwotę, gdy zobaczysz ile wiedzy dostaniesz, że możesz nam zaufać i dostarczamy wszystko zgodnie z umową, będziesz zainteresowany dalszą współpracą i innymi naszymi szkoleniami.

P: CO SIĘ STANIE PO 14 DNIACH?

O: Mam szczerą nadzieję, że pokochasz to co zobaczysz w Klubie i zdecydujesz się zostać na dłużej to Twoje uczestnictwo zostanie automatycznie przedłużone za jedyne 38 zł miesięcznie. Tak długo jak będziesz chciał. Bez żadnych kontraktów.

Jeśli nie, to również jest w porządku. Po prostu napisz do nas na biuro@sukceszpasja.pl Skasujemy Twoje uczestnictwo i nigdy więcej nic nie zapłacisz.
P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.
Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.).

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

P: MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

O: Skontaktuj się z nami przez czat dostępny w prawym dolnym rogu tej strony lub napisz do nas wiadomość na biuro@sukceszpasja.pl


Nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże!

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia
"12-Tygodniowe Wyzwanie" już TERAZ!

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>