1220 Inkubator Biznesu On-line – Sklep Sukces z Pasją
Inkubator Biznesu On-Line
Zbuduj przewidywalny system zarabiania w internecie
16 listopada 2019, Kraków
Czym Jest Konferencja Inkubator Biznesu On-Line?
Jeśli chcesz żyć swoją pasją i zacząć na niej zarabiać to podczas tego wydarzenia poznasz nowości w dziedzinie biznesu internetowego oraz co działa WŁAŚNIE TERAZ.

Jeśli masz wiedzę, doświadczenie, ekspertyzę, którą chcesz dzielić się z innymi i na tym zarabiać to jest to konferencja dla Ciebie!
2
PROWADZĄCYCH
150+
UCZESTNIKÓW
Czego spodziewać się podczas konferencji:
Praktyczne wskazówki
Inkubator biznesu on-line to całodniowa konferencja prowadzona przez praktyków biznesu, którzy przeszli całą drogę od zera i zbudowali prawdziwe biznesy na solidnych fundamentach.

Nie ma tu miejsca na "teoretyczne metody" czy "wymyślone koncepcje"...

Podczas każdej sesji dostaniesz sprawdzone strategie, które działają i zostały wielokrotnie udowodnione w naszych biznesach oraz biznesach naszych klientów.

Ze szkolenia wyjdziesz z notatnikiem pełnym użytecznych treści, które od razu możesz zastosować i spodziewać się prawdziwych rezultatów.
Inspiracja
Jeśli chcesz zbudować swój biznes i przenieść go na wysoki poziom to oprócz konkretnej wiedzy potrzebujesz również wsparcia społeczności oraz inspiracji.

Podczas konferencji poznasz inspirujące historie prowadzących oraz najnowsze pomysły i sprawdzone techniki z naszego taktycznego sejfu.

Po zakończeniu konferencji nie będziesz się mógł doczekać, żeby wrócić i wcielić nowy plan w życie. 
Networking i zabawa
Podczas konferencji poznasz ponad 150+ uczestników, którzy mają podobne problemy i pokonują te same wyzwania, który masz Ty.

Otaczając się podobnie myślącymi osobami z różnych branż, które zmierzają w podobnym kierunku pomoże Ci wytworzyć strategiczne współprace, da Ci dostęp do świeżych pomysłów, a nawet pozwoli Ci nawiązać prawdziwe przyjaźnie.
9h
KONFERENCJI
150+
UCZESTNIKÓW
7
SPRAWDZONYCH STRATEGII
zarejestruj się teraz i zaoszczędź na bilecie!
Czego Dokładnie Dowiesz Się Podczas Konferencji?
Poznasz sprawdzony system, który przeprowadzi Cię krok po kroku do zbudowania biznesu, który odnosi sukcesy w oparciu o Twoją pasję.
Krok 1: Jak zweryfikować swój pomysł na biznes
 • 3 stadia jak znaleźć pomysł na biznes w oparciu o Twoją pasję
 • Kwadrant weryfikacji Twojego pomysłu
Na samym początku przeprowadzimy sesję klarowności. Nawet jeśli nie masz pomysłu to podczas tego modułu go znajdziesz. Jeśli masz już pomysł to będziesz mógł się upewnić, że jest on właściwy i da się na nim zarobić.
Krok 2: Jak znaleźć swoją niszę
 • W jaki sposób zweryfikować czego dokładnie chce Twoja nisza
 • Jak pozycjonować się na eksperta i pobierać wysokie stawki
 • Jak pozbyć się konkurencji
Pokażę Ci jak przeanalizować swoją konkurencję, ich strategie, oraz produkty. Dowiesz się również jak odnaleźć czego chcą Twoi klienci. Dzięki temu będziesz unikatowy i pozbędziesz się konkurencji.
Krok 3: Jak zbudować stronę lub bloga który będzie zarabiał
 • Jak samemu zbudować szybko funkcjonalną stronę
 • Jak strategicznie zaprojektować swoją stronę lub bloga
 • Jak pozyskiwać wartościowe kontakty poprzez swoją stronę
W tej części pokażę Ci jak skonfigurować Twoją stronę tak aby zdobywała wartościowe kontakty oraz pozyskiwała klientów. Poznasz bardzo proste narzędzia, dzięki którym będziesz w stanie samemu zbudować własny portal. Nie musisz być zaawansowanym informatykiem. Jeśli umiesz w podstawowym stopniu obsługiwać komputer, internet czy e-mail (i w razie potrzeby będziesz skłonny kilka razy poszukać informacji w Google) to spokojnie dasz sobie radę.
Krok 4: Jak tworzyć treści w internecie
 • Jak samemu zbudować szybko funkcjonalną stronę
 • Jak strategicznie zaprojektować swoją stronę lub bloga
 • Jak pozyskiwać wartościowe kontakty poprzez swoją stronę
Dowiesz się jak tworzyć bezpłatne wartościowe treści oraz jak zbudować długoterminowe relacje z Twoimi klientami.
Krok 5: Jak działać w social mediach
 • Jak samemu zbudować szybko funkcjonalną stronę
 • Jak strategicznie zaprojektować swoją stronę lub bloga
 • Jak pozyskiwać wartościowe kontakty poprzez swoją stronę
Pokażę Ci jak działać w social mediach i jakie strategię stosować, aby odnieść komercyjny sukces. W Sukces Z Pasją doprowadziły nas one do ponad 80.000 społeczności.
Krok 6: Jak tworzyć swoje produkty
 • Jak samemu zbudować szybko funkcjonalną stronę
 • Jak strategicznie zaprojektować swoją stronę lub bloga
 • Jak pozyskiwać wartościowe kontakty poprzez swoją stronę
Nauczę Cię jak stworzyć swój pierwszy produkt oparty na wiedzy, który Twoi klienci będą chcieli kupić i będzie na niego duże zapotrzebowanie.
Krok 7: Jak sprzedawać swoją wiedzę w internecie
 • Jak samemu zbudować szybko funkcjonalną stronę
 • Jak strategicznie zaprojektować swoją stronę lub bloga
 • Jak pozyskiwać wartościowe kontakty poprzez swoją stronę
Poznasz nasze sprawdzone metody jak sprzedawać swoje produkty w internecie.

Odbierz bilet na szkolenie
"Inkubator Biznesu On-Line"

Nadal zastanawiasz się czy ta konferencja jest dla Ciebie?

 • Inkubator Biznesu On-Line JEST dla Ciebie jeśli: masz wiedzę, doświadczenie, ekspertyzę, którą chcesz dzielić się z innymi
 • Inkubator Biznesu On-Line JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zmonetyzować swoje produkty i zbudować biznes w oparciu o swoją pasję
 • Inkubator Biznesu On-Line JEST dla Ciebie jeśli: jesteś osobą, która dopiero chce rozpocząć zarabiać w Internecie lub już prowadzi biznes jednak nie idzie on tak jak byś tego chciał
 • Inkubator Biznesu On-Line JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zostać rozpoznawalną i wpływową osobą w Internecie i zbudować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych

Dla kogo NIE JEST ta konferencja?

 • Inkubator Biznesu On-Line NIE JEST dla Ciebie jeśli: szukasz magicznego sposobu, który sprawi, że staniesz się bogaty w ciągu jednej nocy
 • Inkubator Biznesu On-Line NIE JEST dla Ciebie jeśli: chcesz stosować manipulacyjne techniki sprzedażowe
 • Inkubator Biznesu On-Line NIE JEST dla Ciebie jeśli: Twoje produkty nie dadzą prawdziwej wartości i metamorfozy Twoim klientom

Prelegenci


Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.

 

Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.


Nazywam się Grzegorz Biernacki i jestem współzałożycielem Sukces Z Pasją.

Specjalizuje się w marketingu internetowym i pomagam ludziom rozpocząć ich biznes on-line oraz wspieram osoby, które chcą rozwijać już istniejące biznesy i przenieść je na nowy, wyższy poziom.

W Sukces Z Pasją jestem odpowiedzialny za budżet reklamowy przekraczający milion złotych rocznie, zbudowanie ponad 80.000 fanów w mediach społecznościowych, listy 80.000 adresów e-mailowych oraz kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych programów on-line.

AGENDA

08:00-08:30: Rejestracja uczestników
08:30-09:00:
 Sesja networkingu
09:00-11:30: Moduł 1
11:30-12:00: przerwa
12:00-13:45: Moduł 2
13:45-15:00: Przerwa obiadowa
15:00-17:00: Moduł 3
17:00-17:30: przerwa
17:30-18:00: Moduł 4


**Powyższa agenda jest tylko orientacyjna. Godziny mogą ulec zmianie, aby dostarczyć dla Ciebie jak najwięcej wartości.

Najczęściej zadawane pytania

P: Co jeśli nie mam jeszcze listy kontaktów ani żadnych fanów w mediach społecznościowych? Czy to szkolenie będzie dla mnie odpowiednie?

O: Oczywiście! "Inkubator Biznesu On-Line" pokaże Ci jak zacząć i przekształcić całkowicie obce osoby w lojalnych klientów, więc nie potrzebujesz listy klientów, żeby zacząć (jednak napewno stworzysz listę kontaktów oraz fanów w mediach społecznościowych po zakończeniu tego szkolenia).

P: Dlaczego powinienem zainwestować w ten trening teraz zamiast czekać na inny moment?
O: Jest to premiera tego szkolenia i jest ono dostępne w bardzo niskiej cenie. 

Jednak najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego chcesz czekać?

TERAZ jest najlepszy moment, żeby zacząć, a konferencja Inkubator Biznesu On-Line dostarczy Ci niezbędnych informacji jak zrobić to najlepiej, żeby uniknąć najczęściej popełnianych błędów i frustracji.

Dlatego... nie ma na co czekać!

P: Co jeśli nie jestem osobą zaawansowaną technicznie? Czy poradzę sobie z wdrożeniem wszystkiego czego się nauczę?

O: Nie musisz być osobą zaawansowaną technicznie, jednak nie możesz też być technofobem, jeśli chcesz odnieść sukces w tym biznesie :)

Jeśli umiesz w podstawowym stopniu obsługiwać komputer, internet czy e-mail (i w razie potrzeby będziesz skłonny kilka razy poszukać informacji w Google), powinieneś sobie spokojnie dać radę.
P: W jaki sposób otrzymam bilet?

O: Bilet otrzymasz drogą mailową. Każdy bilet zawiera unikalny kod QR, który będzie skanowany podczas rejestracji. Proszę wydrukuj go lub okaż w telefonie podczas rejestracji.

Jeżeli go nie masz to sprawdź proszę inne foldery w swojej poczcie np. oferty, promocje, inne, społecznościowe, niechciane itp., ponieważ większość skrzynek teraz segreguje wiadomości ze względu na treść.

W razie jakichkolwiek pytań proszę skorzystaj z czatu dostępnego w prawym dolnym rogu strony, żeby otrzymać najszybszą pomoc.

P: Czy będą przerwy podczas szkolenia?

O: 
Tak, będzie jedna dłuższa przerwa na obiad oraz kilka krótkich przerw kawowych. Więcej informacji znajdziesz w agendzie spotkania.

P: Jak mam się ubrać? Czy obowiązuje jakiś dresscode?

O: Nie obowiązuje żaden kod ubraniowy, ubierz się tak, żebyś czuł się wygodnie. Na sali będzie działać klimatyzacja więc proszę ubierz się odpowiednio.


P: Jakie są metody płatności?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.), PayPalem lub przelewem bankowym.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Odbierz bilet na szkolenie
"Inkubator Biznesu On-Line"

Najbliższy termin:

16 listopada 2020

Kraków

Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a
"Żyj swoją pasją i zacznij na niej zarabiać"

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>