1220 shot accros the bow p2 – Sklep Sukces z Pasją

Dziękuję za Twoje odpowiedzi!

Wszystko przebiegło pomyślnie i jak program będzie gotowy to dam Ci znać.

Jeszcze jedna ostatnia sprawa... i jest to całkowicie opcjonalne:

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach "Laboratorium Wolności Finansowej" lub w jakimś innym moim szkoleniu to proszę Cię o pozostawienie opinii.

Nie musi być to nic nadzwyczajnego i długiego... wystarczy jedynie kilka zdań o tym jak podobał Ci się kurs oraz jakie rezultaty udało Ci się dzięki niemu osiągnąć.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów:

“W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.”

Anna, Łódź”

„Bardzo mi się podobał program Laboratorium Wolności Finansowej. Wziąłem udział w tym programie żeby lepiej poznać to co wpływa na moje decyzje finansowe, oraz znaleźć odpowiedź co nie pozwala mi na zarabianie więcej pieniędzy. Dzięki temu szkoleniu poznałem jakie przekonania wpływają na poziom finansów jaki kreuję. Wiedza którą otrzymałem pozwoliła mi na zmianę przekonań i usunięcie ograniczeń, które trzymały mnie w miejscu. Zacząłem zauważać więcej możliwości generowania przychodu, wiem również czego muszę się nauczyć aby zwiększać mój poziom dochodu. […] Mam teraz jasny i klarowny obraz moich finansów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest: łatwość wykorzystanie wiedzy w nim zawartej, bonusy, które są dodane do szkolenia, wskazówki pokazujące co trzeba zmienić w sferze finansów, żeby osiągać lepsze rezultaty. Bardzo polecam te szkolenie moim znajomym i rodzinie.
Grzegorz"

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>