OFICJALNIE: ruszyły zapisy do wyzwania „Laboratorium Wolności Finansowej”.

Laboratorium Wolności Finansowej:

Jest to 6-tygodniowe, intensywne wyzwanie, które przygotuje Cię krok po kroku do całkowitej transformacji Twoich finansów.

Zostało ono zaprojektowane specjalnie dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, osiągnąć stabilność finansową i móc spełniać swoje marzenia, chcą być niezależne i czuć się spełnione.

Nie ma potrzeby, aby eksperymentować w Twojej drodze do sukcesu. Zgarnij cały pakiet, a rezultaty pojawią się szybciej niż myślisz.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 997 zł

Laboratorium Wolności Finansowej:

... jest to obszerne, 6-tygodniowe wyzwanie on-line, 
wypełnione tylko praktyczną wiedzą, które zawiera dostęp do chronionej hasłem sfery użytkownika, tak abyś mógł z niego korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia.

Szkolenie podzielone na dogodne dla Ciebie kawałki, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mógł zainwestować swój czas każdego dnia.
Jeśli w międzyczasie coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł podążać na bieżąco to nie ma problemu, ponieważ przez cały czas masz dostęp do tych materiałów i możesz je przerabiać w swoim tempie, nawet po zakończeniu kursu.

Możesz do niego wracać tyle razy ile tylko chcesz. Dostęp jest bezterminowy.
Szkolenie Laboratorium Wolności Finansowej jest nastawione na rezultaty…to znaczy, że w każdej lekcji dostajesz od razu narzędzie lub ćwiczenie do zrobienia, dołączone są również quizy i materiały pomocnicze w PDF.

Nie tylko pokażę Ci właściwą drogę... przejdę z Tobą przez cały kurs.

Ja i mój zespół będziemy pracować z Tobą bardzo blisko. Dostaniesz dostęp do wskazówek, bezpośredniego wsparcia oraz będziemy trzymać Cię odpowiedzialnym.
Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje Twoją transformację.

Moim celem jest, abyś odniósł SUKCES! Więcej na temat znajdziesz w sekcji odpowiedzialność poniżej.

Najpierw zobacz z czego składa się cały program.
Znajdziesz w nim moje techniki, strategie oraz wskazówki, które pozwoliły mi osiągać wolność finansową.
To sama esencja i praktyka, która sprawdza się u mnie w produktywnym poranku i daje dzień pełen rezultatów. Jestem spokojna trafnie podejmuje decyzje. W wyzwaniu postawiłam sobie cel osiągnięcia przychodów miesięcznych na poziomie 5000 zł. 

Rozpoczynając wyzwanie moje dochody wynosiły 1500 zł. Cel osiągnęłam dzięki wskazówkom Eweliny i jej obecności w tym programie jako mentorki.

Dziękuję serdecznie i polecam gorąco produkty Eweliny. Są dopracowane, przyjazne w zastosowaniu i zmieniają, to co uznamy, że zmienić warto.

Maria

Lublin

Bardzo mi się podobał program Laboratorium Wolności Finansowej. Wziąłem udział w tym programie żeby lepiej poznać to co wpływa na moje decyzje finansowe, oraz znaleźć odpowiedź co nie pozwala mi na zarabianie więcej pieniędzy.

Dzięki temu szkoleniu poznałem jakie przekonania wpływają na poziom finansów jaki kreuję. Wiedza którą otrzymałem pozwoliła mi na zmianę przekonań i usunięcie ograniczeń, które trzymały mnie w miejscu. 

Zacząłem zauważać więcej możliwości generowania przychodu, wiem również czego muszę się nauczyć aby zwiększać mój poziom dochodu.

Mam teraz jasny i klarowny obraz moich finansów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest:
łatwość wykorzystania wiedzy w nim zawartej, bonusy, które są dodane do szkolenia, wskazówki pokazujące co trzeba zmienić w sferze finansów, żeby osiągać lepsze rezultaty. 

Bardzo polecam to szkolenie.

Grzegorz

Wydminy

Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcia się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc. W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia. 

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą, bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem. Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu!

Anna

Łódź

Moduł 1

Klarowność w finansach

 • Poznasz różnicę czym różni się wolność finansowa od bogactwa
 • Dowiesz się ile czasu dzieli Cię od bankructwa
 • Wyliczysz kluczowe wskaźniki Twojej wolności finansowej

Pierwszy moduł wyleje solidne fundamenty pod resztę wyzwania. Dzięki temu będziesz wiedział czarno na białym, gdzie teraz jesteś i do czego dążysz. Pozwoli Ci to osiągnąć mentalny spokój i uniknąć wielu rozczarowań, ponieważ dokładnie będziesz wiedział czym się masz zająć tu i teraz.

Moduł 2

Kreatywne oszczędzanie

 • Poznasz moją metodę oszczędzania
 • Dostaniesz narzędzie kontrolowania swoich wydatków
 • Pokażę Ci kreatywne spojrzenie na oszczędzanie

Ten moduł będzie punktem przełomowym w Twojej drodze do wolności finansowej, ponieważ pokarze Ci czarno na białym, gdzie uciekają Twoje pieniądze, jak kontrolować wydatki oraz w jaki sposób kreatywnie pomyśleć o oszczędnościach. Zaoszczędzi Ci to mnóstwo czasu i pieniędzy oraz pozwoli odzyskać poczucie kontroli.

Moduł 3

Jak bogaci zarządzają swoim budżetem?

 • Dowiesz się jak stworzyć swój bilans
 • Odkryjesz w jaki sposób przepływają Twoje pieniądze
 • Pokażę Ci system zarządzania Twoimi przychodami
 • Poznasz metodę zarządzania budżetem w związku

W tym module wykształcisz w sobie NOWE nawyki finansowe dotyczące zarządzania budżetem. Pozwoli Ci to poczuć prawdziwą niezależność i przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Moduł 4

Podświadomy program, który rządzi Twoimi finansami

 • Poznasz narzędzie do odnalezienia swoich przekonań na temat pieniędzy
 • Dowiesz się jakie są Twoje główne podświadome motywatory
 • Odkryjesz swoje konflikty wewnętrzne pomiędzy wartościami i przekonaniami

Dowiesz się również jak wygląda Twój osobisty blueprint, który rządzi Twoimi finansami. Identyfikacja Twojego obecnego programu pokaże Ci jakie masz przekonania na temat pieniędzy oraz jakie są Twoje wartości wewnętrzne i konflikty, które blokują Cię przed osiągnięciem sukcesu. Dzięki temu przestaniesz kręcić się w kółko i powtarzać efekt jojo.

Moduł 5

Tworzenie nowego finansowego blueprint

 • Dowiesz się jak poprawnie określić finansowe cele
 • Wspólnie stworzymy Twoją wielką wizję wolności finansowej
 • Wstawimy Twój cel metodą podświadomą w Twoją przyszłą linię czasu

Co więcej nauczę Cię jak stworzyć Twój NOWY finansowy program, który będzie wspierał Twoje cele. Zbudujesz nowe wspierające przekonania, stworzysz realną wizję i określisz konkretne osiągalne cele.

Moduł 6

Narzędzia programowania podświadomości

W ostatnim module podzielę się z Tobą jak programować swoją podświadomość na osiągnięcie swoich celów finansowych.

Poznasz konkretne narzędzia do codziennego stosowania, dzięki którym będziesz skupiony i będziesz przyciągał do siebie nowe okazje i możliwości, takie jak:

 • Vision board
 • Wizualizacja
 • Psych-K
 • Time Line
 • Medytacja
 • Hipnoza
Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki Tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie!

Lidia

Hamburg

Dodatkowo w pakiecie otrzymujesz...

Bonus 1: Jak wyjść z długów

Jest to szkolenie on-line w którym:

 • Dowiesz się jak mieć klarowność jakie masz zobowiązania i jak ułożyć je w hierarchię.
 • Poznasz system regularnego spłacania kredytu.
 • Dowiesz się jak spłacić karty kredytowej
 • Poznasz sprawdzone metody wyjścia z długów

Wartość tego całego pakietu to 497 zł i nie jest on normalnie w sprzedaży. Jedyna możliwość, żeby skorzystać z tych materiałów to dołączenie do programu Laboratorium Wolności Finansowej.

Bonus 2: Dedykowana grupa wsparcia na Facebooku

Dostaniesz dostęp do zamkniętej społeczności osób biorących udział w Laboratorium Wolności Finansowej. Wprowadziliśmy to testowo w zeszłym roku i zobaczyliśmy od razu jak nasi klienci osiągają o wiele lepsze rezultaty.

Już nie musisz się martwić o toksyczne środowisko, ponieważ tutaj dostaniesz nowych partnerów wsparcia, którzy będą Ciebie motywować do działania.

Jest to fantastyczne kiedy nie jesteś sam, widzisz jak inni idą do przodu, dzielą się swoimi małymi sukcesami i Ciebie wspierają. Jest to również miejsce gdzie możesz dostać motywacyjnego kopa, kiedy jesteś w emocjonalnym dołku.

Dzięki temu nigdy nie zostaniesz sam! Zawsze ktoś Ci pomoże!

Jest to bezcenna wartość, której nie da się zamienić za żadne pieniądze!

Bonus 3: Cotygodniowe coachingi na żywo

Bezpośredni kontakt ze mną w postaci dodatkowego wsparcia w ciągu trwania całego szkolenia. Raz w tygodniu spotkamy się na żywo i możesz zadawać swoje pytania, a ja i mój zespół udzielimy Ci dodatkowej pomocy.

Będzie to bardzo interaktywna forma mastermindu, czyli wszyscy będziemy się widzieć i słyszeć na platformie ZOOM.

Dzięki temu będziesz mógł czerpać z wiedzy, pomysłów oraz doświadczenia innych uczestników wyzwania i uczyć się na ich błędach.

Jest to coś w czym jestem najlepsza, czyli w żywej interakcji z Tobą w realnym czasie, ponieważ kocham pracę z ludźmi. Odpowiem zarówno na pytania zaawansowane jak i totalnie początkujące.

Normalnie godzina pracy ze mną 1-1 w ramach mentoringu kosztuje 1000 zł. Ty będziesz miał dostęp do tych 6 transmisji i pytań, dokładnie tak, jakbyśmy mieli mentoring.

Wartość tego pakietu wsparcia to 4997.00 zł.

Bonus 4: Udział w całodniowym szkoleniu "Akcelerator Biznesu On-Line"

Jest to udział w całodniowym szkoleniu na żywo przez platformę ZOOM Akcelerator Biznesu On-Line, gdzie poznasz mój system przewidywalnego pozyskiwania klientów on-line każdego dnia bez poświęcania całych dni na pracę, dzięki któremu odzyskałam życie prywatne!

Kiedy dołączysz do programu "Laboratorium Wolności Finansowej" to dołożę Ci ten kilkugodzinny udział w szkoleniu jako bonus, całkowicie za darmo.

Wartość: 297.00 zł

Łączna wartość bonusów: 6088 zł

Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach. Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia.

Maria

Lublin

Totalna nowość: jesteś gotowy wziąć pełną odpowiedzialność za swoje cele?

#1 Protokół odpowiedzialności

Przedstawiamy dokument stosowany przez amerykańskie siły specjalne. Będą w nim zawarte wszystkie zadania do wykonania w danym tygodniu.

Dzięki niemu nikt nie zostanie "w tyle", a jeśli będziesz miał jakieś problemy menadżer oraz członkowie Twojego zespołu z chęcią Ci pomogą.

Chodzi o zbudowanie bezpiecznej sieci osób, które będą Cię wspierać i nie pozwolą Ci upaść, podczas implementacji całego programu.

#2 Zamknięta grupa wsparcia

To tutaj znajdziesz partnera wsparcia, będziesz publikował swoje zadania i możesz śledzić poczynania innych osób, żeby utrzymać wysoką motywację i inspirację.

Będziesz mógł tutaj również otrzymać informację zwrotną o Twoich działaniach, zadawać pytania i ogłaszać swoje pomysły.

Ja i mój zespół będziemy w okolicy, żeby publikować wskazówki i udzielić bezpośredniego wsparcia.

#3 webinary wsparcia

Dostaniesz również bezpośredni kontakt ze mną i moimi trenerami w postaci dodatkowego wsparcia w ciągu trwania całego wyzwania.

Możesz zadawać swoje pytania, a ja i mój zespół udzielimy Ci dodatkowej pomocy.

W każdy wtorek będą spotkania ze mną, a w każdą niedzielę będą spotkania z liderem Twojego zespołu.

Wszystkie spotkania będą nagrywane, więc jeśli nie będziesz mógł w którymś uczestniczyć to będziesz mógł zobaczyć je w innym terminie.

Podczas tych spotkań będziesz miał swój prywatny "mastermind", gdzie na żywo przed kamerą będziesz mógł dyskutować swoje pomysły z innymi członkami grupy.

Jest to doskonałe miejsce, aby usłyszeć opinie innych na temat Twoich działań, zadawać pytania i nabrać prawdziwej motywacji do dalszej pracy.

Ile warta jest Twoja wolność finansowa? Jeżeli to wyzwanie...

 • Pokaże Ci sprawdzone narzędzia osiągnięcia wolności finansowej...
 • Pomoże Ci odzyskać skupienie, wyznaczać cele i stworzyć Twoją wielką wizję...
 • Nauczy Cię jak programować Twoją podświadomość na prawdziwą wolność finansową
 • Sprawi, że uzyskasz niekończącą się motywację...
 • Da Ci konkretną mapę dojścia do Twoich celów finansowych
 • Będzie trzymać Cię odpowiedzialnym każdego dnia…

...to czy jest on warty, abyś do niego dołączył i w końcu osiągnął swoje cele?

min. cena z 30 dni przed obniżką: 997 zł

Ewelina Gawłowska

Jest to IDENTYCZNY system, którego użyłam do osiągnięcia mojej wolności finansowej.

Dostaniesz sprawdzony system, który możesz wdrożyć od razu i zrealizować swoje finansowe cele!

Zapraszam na szkolenie, które odmieniło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 30 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli dołączysz do programu Laboratorium Wolności Finansowej i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 997 zł

Dziękuję wam za to szkolenie. Zrozumiałam, gdzie popełniałam błędy. Moje 3 najważniejsze lekcje:

1. Strategia oszczędzania.
2. Sposób spłacania kredytów, zwłaszcza tych niemądrych konsumpcyjnych i  
3. Inwestowanie w ziemie.

Cieszę się, że zainwestowałam w Laboratorium Wolności Finansowej.

Dziękuję za otwarcie oczu!

Stefania

Warszawa

Bądźmy szczerzy. Tradycyjne metody rozwoju osobistego po prostu nie działają. Wszyscy zaczynamy z dobrymi intencjami, ale później życie staje nam na drodze, tracimy zapał albo się wypalamy. Jeżeli na poważnie chcesz zmiany musisz zrobić to w inny sposób…

Dołącz do wyzwania i rusz do przodu!

W programie Laboratorium Wolności Finansowej dostaniesz SYSTEM, który sprawi że:

 • Osiągniesz mentalny spokój i unikniesz wielu rozczarowań, ponieważ dokładnie będziesz wiedział czym się masz zająć tu i teraz...
 • Poczujesz prawdziwą niezależność i przejmiesz kontrolę nad swoimi pieniędzmi...
 • Zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu i pieniędzy...
 • Przestaniesz kręcić się w kółko i powtarzać efekt jojo...
 • Zbudujesz nowe wspierające przekonania, stworzysz realną wizję i określisz konkretne, osiągalne cele finansowe...
 • Poznasz konkretne narzędzia do codziennego stosowania, dzięki którym będziesz skupiony i będziesz przyciągał do siebie nowe okazje i możliwości...

Dodatkowo w pakiecie otrzymujesz:

 • Bonus 1: Jak wyjść z długów o wartości 497.00 zł
 • Bonus 2: Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku (wartość bezcenna)
 • Bonus 3: Cotygodniowe coachingi na żywo o wartości 4997.00 zł
 • Bonus 4: Udział w całodziennym szkoleniu internetowym na żywo o wartości 297.00 zł
 • Bonus 5: Skuteczne afirmacje wolności finansowej (wartość 297.00 zł)

Wartość bonusów to: 6088.00 zł

min. cena z 30 dni przed obniżką: 997 zł

UWAGA: jest to interaktywne wyzwanie, które wymaga sporo mojego zaangażowania, dlatego rejestracja jest otwarta tylko przez bardzo krótki okres czasu, żeby cała grupa mogła ruszyć razem.

Teraz jest Twój czas. Czas żeby dołączyć do naszej społeczności ludzi, którzy budują swój sukces. Teraz jest czas, żeby zrealizować Twoją wizję wolności i życia na własnych warunkach. Nigdy nie było lepszego momentu, ale musisz działać... Rejestracja kończy się wkrótce. Naciśnij przycisk powyżej i dołącz do mnie.

Najczęściej zadawane pytania na temat finansów
(i dołączenia do programu "Laboratorium Wolności Finansowej")

Nie wiem od czego zacząć i czy dam radę?

Nigdy nie potrafiłem zarządzać pieniędzmi. Czy to dla mnie zadziała?

Dopiero zaczynam pracować nad finansami. Czy jest to dla mnie?

Moja sytuacja finansowa jest ok , ale chcę więcej. Czy to mi pomoże?

Jak wygląda szkolenie w środku i jak do niego dostanę dostęp?

Jak działa gwarancja?

Boję się, że mi nie wyjdzie. Boję się, że w połowie się wypalę. Jest to poza moją strefą komfortu.

Jak najlepiej się przygotować do ambitnego celu?

NIE mam czasu. Mam bardzo napiety plan dnia. Co robić?

Nie wierzę, że mi się uda

Mam toksyczne środowisko, które mnie nie wspiera. Jak sobie z tym poradzić?

Co jeśli poświęcę czas i nie osiągnę tego celu?

Mój partner mnie nie wspiera

Co zrobić kiedy po drodze coś mi wypadnie i muszę przerwać wyzwanie?

Czy jest to skomplikowany proces?

To dla mnie nie zadziała...

Czy będzie to wymagało ode mnie nowych umiejętności?

Czy jest to drogie?

Kiedy kończy się rejestracja do wyzwania Laboratorium Wolności Finansowej?

Sukces Z Pasją © 2012-2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>
0