Naciśnij przycisk poniżej, aby automatycznie dodać do swojego zamówienia pakiet All Access:

Trzy raty po 557 zł każda, płatne co 30 dni

Pakiet All Access to dostęp do wszystkich szkoleń oraz wyzwań w platformie Sukces Z Pasją.

Normalnie wartość całego pakietu to ponad 13 000 zł, a Ty możesz uaktualnić swoje zamówienie do pakietu All Access za jedyne 997 zł, czyli ponad 90% taniej.

Jest to JEDNORAZOWA oferta ważna TYLKO przez 15 min.

Pakiet All Access to 12 miesięczny dostęp do wszystkich szkoleń oraz wyzwań w platformie Sukces Z Pasją.

Normalnie wartość całego pakietu to ponad 13 000 zł, a Ty możesz uaktualnić swoje zamówienie do pakietu All Access za jedyne 1997 zł, czyli ponad 90% taniej.

Naciśnij przycisk poniżej i uzyskaj dostęp do wszystkich moich szkoleń oraz wyzwań!

Naciśnij przycisk poniżej, aby pakiet dodać do swojego zamówienia:

Trzy raty po 797 zł każda, płatne co 30 dni

Jednorazowa płatność 1997 zł

Pakiet All Access to dostęp do:

Wartosć: 456 zł

1. Klub Sukces Z Pasją

Jest to klucz do mojego „sejfu rozwoju osobistego”… dosłownie jest to skarbnica, gdzie przechowuje moje najlepsze systemy i techniki, które są skrótem do rozwoju osobistego.

Wartość: 1997 zł

2. Efektywne Kreowanie Przyszłości

Nasz umysł działa jak komputer, ma specyficzny program i tak długo jak go nie zmienisz Twoje życie też się nie zmieni!

Wartość: 1997 zł

3. Laboratorium Wolności Finansowej

Jest to gotowy wzór jak możesz zacząć budować swoją wolność finansową - zaczynając od tego co masz. Jest to 6-tygodniowe, intensywne wyzwanie, które przygotuje Cię krok po kroku do całkowitej transformacji Twoich finansów.

Wartość: 1997 zł

4. 12-tygodniowe wyzwanie. Edycja 9

Jeżeli zdażyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Wartość: 297 zł

5. Super Woman Beggining

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Wartość: 2997 zł

6. Nagranie szkolenia: ,,Efektywne Kreowanie Przyszłości"

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Jest to 2 dniowe zaawansowane szkolenie pracy z podświadomością.

Wartość: 2997 zł

7. Szkolenie Plan B

Dowiesz się, jak zarabiać na swojej pasji w Internecie dzieląc się swoją wiedzą, ekspertyzą i doświadczeniem. Plan B przeprowadzi Cię krok po kroku jak rozpocząć swój biznes, jak stworzyć swoje produkty, jak je sprzedawać i budować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych.

Wartość: 679 zł

8. Pakiet wszystkich medytacji

Jest to kolekcja moich 9 najmocniejszych i najbardziej efektywnych medytacji i kalejdoskopów

Pomogą Ci one przeprogramować Twoją podświadomość, na podświadomość sukcesu, która będzie Cię wspierać w dążeniu do sukcesu 

Wartość: 37 zł

9. Super Woman

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Super Woman to bardzo obszerny i kompletny przewodnik, który przeprowadzi Cię krok po kroku do jasno sprecyzowanego planu osiągnięcia Twojego celu.

Wartość: 67 zł

10. Zmień Swój Umysł - Zmień Swoje Życie

Jeśli czujesz, że Twój potencjał jest marnowany, lata lecą a ty dalej nie spełniasz siebie, masz mentalne finansowe blokady i utknąłeś w strefie komfortu ... 


Uwolnij się raz na zawsze od toksycznych przekonań i emocji. Pozbądź się mentalnych, finansowych blokad, poznaj najskuteczniejsze procesy i techniki pracy z podświadomością i stwórz swoją wolność i kreuj życie na własnych warunkach! 

Ta książka da Ci praktykę, w każdym rozdziale znajdziesz konkretne narzędzia, jak przeprogramować swoją podświadomość na sukces w każdej sferze życia.

Wartość: 97 zł

11. Dziennik Sukcesu

Przygotuj się na najbardziej produktywne 12 tygodni swojego życia. Stwórz równowagę i osiągaj cele szybciej niż kiedykolwiek marzyłeś dzięki DZIENNIKOWI SUKCESU.

Naciśnij przycisk poniżej, aby pakiet dodać do swojego zamówienia:

Trzy raty po 797 zł każda, płatne co 30 dni

Jednorazowa płatność 1997 zł

Łączna wartość tych wszystkich szkoleń to aż ponad 13 000 zł!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty - płacisz raz a dostajesz roczny dostęp do wszystkiego !

Trenuj

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do materiałów z rozwoju osobistego (planów działania, technik, metod, narzędzi, wywiadów itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie strategię rozwoju osobistego i biznesowego, które my używamy w Sukces Z Pasją.

Rozwijaj się

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do strategii i technik, których używamy, żeby pomóc setkom osób, które chcą dramatycznie zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne biznesowe umiejętności.

Osiągaj cele

Pod koniec każdego materiału, otrzymujesz gotową strategię wyznaczania celów, zwiększania produktywności, pracy z podświadomością, wydobycia pewnoście siebie i dużo więcej co pozwoli Ci wspiąć się w swoim życiu i biznesie na wyższy poziom.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Nasze szkolenia w formie video możesz realizować dowolną ilość razy, w wybranym przez siebie czasie.
Wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do najważniejszych treści i być na bieżąco, oszczędzając swoje pieniądze i czas.

Naciśnij przycisk poniżej, aby pakiet dodać do swojego zamówienia:

Trzy raty po 797 zł każda, płatne co 30 dni

Jednorazowa płatność 1997 zł

Sukces Z Pasją © 2012-2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>