Oferta obowiązuje tylko przez... 

Jest to kompletny zestaw szkoleń, który pozwoli Ci osiągnąć prawdziwy sukces! Normalnie wartość całego pakietu to ponad 13 000 zł.

Jednak z racji tego, że uczestniczyłeś w dzisiejszym szkoleniu i zostałeś z nami do końca mam dla Ciebie ofertę specjalną

Możesz uaktualnić swoje zamówienie do pakietu All Access za jedyne 1997 zł, czyli ponad 80% taniej.
Ta oferta nie jest nigdzie więcej dostępna i jest olbrzymia szansa, że nigdy więcej jej już nie zobaczysz.

Naciśnij przycisk poniżej i uzyskaj dostęp do wszystkich moich szkoleń oraz wyzwań!

Pakiet All Access to:

Wartosć: 456 zł

1. Klub Sukces Z Pasją

Jest to klucz do mojego „sejfu rozwoju osobistego”… dosłownie jest to skarbnica, gdzie przechowuje moje najlepsze systemy i techniki, które są skrótem do rozwoju osobistego.

Wartość: 1997 zł

2. Efektywne Kreowanie Przyszłości

Nasz umysł działa jak komputer, ma specyficzny program i tak długo jak go nie zmienisz Twoje życie też się nie zmieni!

Wartość: 1997 zł

3. 12-Tygodniowe Wyzwanie.  

Jeżeli zdażyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Wartość: 1997 zł

4. Laboratorium Wolności Finansowej

Jest to gotowy wzór jak możesz zacząć budować swoją wolność finansową – zaczynając od tego co masz.

Wartość: 297 zł

5. Super Woman Beggining

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Wartość: 2997 zł

6. Nagranie szkolenia: ,,Efektywne Kreowanie Przyszłości"

Jeżeli na prawdę na poważnie chcesz zmiany w swoim życiu i czujesz, że życie ucieka Ci przez palce to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Jest to 2 dniowe zaawansowane szkolenie pracy z podświadomością.

Wartość: 2997 zł

7. Szkolenie Plan B

Dowiesz się, jak zarabiać na swojej pasji w Internecie dzieląc się swoją wiedzą, ekspertyzą i doświadczeniem. Plan B przeprowadzi Cię krok po kroku jak rozpocząć swój biznes, jak stworzyć swoje produkty, jak je sprzedawać i budować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych.

Wartość: 679 zł

8 Pakiet wszystkich medytacji

Jest to kolekcja moich 9 najmocniejszych i najbardziej efektywnych medytacji i kalejdoskopów

Pomogą Ci one przeprogramować Twoją podświadomość, na podświadomość sukcesu, która będzie Cię wspierać w dążeniu do sukcesu 

Łączna wartość tych wszystkich szkoleń to aż ponad 13 000 zł!

O Twoim Trenerze

Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany.
Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.
Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału.
Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty - płacisz raz a dostajesz roczny dostęp do wszystkiego !

Trenuj

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do materiałów z rozwoju osobistego (planów działania, technik, metod, narzędzi, wywiadów itp.), które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie strategię rozwoju osobistego i biznesowego, które my używamy w Sukces Z Pasją.

Rozwijaj się

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do strategii i technik, których używamy, żeby pomóc setkom osób, które chcą dramatycznie zwiększyć swoją produktywność, osiągać swoje cele i zdobyć niezbędne biznesowe umiejętności.

Osiągaj cele

Pod koniec każdego materiału, otrzymujesz gotową strategię wyznaczania celów, zwiększania produktywności, pracy z podświadomością, wydobycia pewnoście siebie i dużo więcej co pozwoli Ci wspiąć się w swoim życiu i biznesie na wyższy poziom.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Nasze szkolenia w formie video możesz realizować dowolną ilość razy, w wybranym przez siebie czasie.
Wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do najważniejszych treści i być na bieżąco, oszczędzając swoje pieniądze i czas.

Nasze szkolenia po prostu działają...zobacz co mówią inni!

Labolatorium Wolności Finansowej:

„Dziękuję wam za to szkolenie. Zrozumiałam, gdzie popełniałam błędy. 

Moje 3 najważniejsze lekcje:

1.strategia oszczędzania.

2.sposób spłacania kredytów, zwłaszcza tych niemądrych konsumpcyjnych i  

3. Inwestowanie w ziemie.

Nie patrzyłam nigdy na zakup Ziemi, jako na budowanie aktywów, zwykle zakup działki kojarzyłam z koniecznością budowania domu. Zaczyxnam rozglądać się za działką i mam zamiar kupić jedną na południu Albanii. Super szkolenie, ogromna wiedza i pasja.
Cieszę się, że zainwestowałam w nie. Dziękuję za otwarcie oczu.”

- STEFANIA -

„Bardzo mi się podobał program Laboratorium Wolności Finansowej. Wziąłem udział w tym programie żeby lepiej poznać to co wpływa na moje decyzje finansowe, oraz znaleźć odpowiedź co nie pozwala mi na zarabianie więcej pieniędzy.

Dzięki temu szkoleniu poznałem jakie przekonania wpływają na poziom finansów jaki kreuję. Wiedza którą otrzymałem pozwoliła mi na zmianę przekonań i usunięcie ograniczeń, które trzymały mnie w miejscu. Zacząłem zauważać więcej możliwości generowania przychodu, wiem również czego muszę się nauczyć aby zwiększać mój poziom dochodu. […]

Mam teraz jasny i klarowny obraz moich finansów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest: łatwość wykorzystanie wiedzy w nim zawartej, bonusy, które są dodane do szkolenia, wskazówki pokazujące co trzeba zmienić w sferze finansów, żeby osiągać lepsze rezultaty. Bardzo polecam te szkolenie moim znajomym i rodzinie.”

- GRZEGORZ-

To sama esencja i praktyka, która sprawdza się u mnie w produktywnym poranku i daje dzień pełen rezultatów. Jestem spokojna trafnie podejmuje decyzje. W wyzwaniu postawiłam sobie cel osiągnięcia przychodów miesięcznych na poziomie 5000 zł. 


Rozpoczynając wyzwanie moje dochody wynosiły 1500 zł. Cel osiągnęłam dzięki wskazówkom Eweliny i jej obecności w tym programie jako mentorki.


Dziękuję serdecznie i polecam gorąco produkty Eweliny. Są dopracowane, przyjazne w zastosowaniu i zmieniają, to co uznamy, że zmienić warto.

-  MARIA -

12 tygodniowe wyzwanie

„Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem zadowolona z tego ,że stosując te wszystkie techniki mam w sobie ogromne przekonanie, wręcz 100% pewność, że sukces jest nieunikniony. 

„Dziennik Sukcesu pomógł mi uporządkować moje działania i krok po kroku je realizować. Tygodniowe podsumowanie dawało ogromną klarowność co jeszcze miałam do zrobienia. No i oczywiście miejsce na nagrodę! Świetny pomysł. Szkolenie „12-tygodniowe wyzwanie- odpal swój potencjał” przede wszystkim: przypomniało mi o produktywnych nawykach, przypomniało mi także o konieczności włączenia podświadomości w realizacji celów, test na klarowność załączony do szkolenia dał mi jasność w temacie obszarów nad którymi muszę w swoim życiu popracować.”

-  AGNIESZKA -

„12 tygodniowe wyzwanie to niesamowite narzędzie pracy, na pewno będę brała udział w kolejnych a Dziennik Sukcesu ma stałe miejsce w mojej torebce. Daje mi on klarowność i pozwala usystematyzować konkretne cele do zrealizowania na dany dzień oraz podsumować poszczególne dni i tygodnie oraz zaplanować następne działania. Szkolenie 12 tygodniowe wyzwanie – odpal swój potencjał pomogło mi nauczyć się systematyzacji i konkretyzacji celów i skupienia się na działaniach, żeby osiągnąć pożądane efekty. Niesamowite jest to, że osiągnęłam to wszystko- bo dla mnie jest to Aż tyle”.

-  DOMINIKA -

KLUB SUKCES Z PASJĄ

Na sukces z pasją trafiłam dokładnie w styczniu 2019 roku. Rok 2019 roku był rokiem przełomowym w moim życiu, bo zaczęłam wtedy mocną pracę nad swoją osobą.

Wcześniej borykałam się z brakiem sensu, brakiem celu pasji.
Pamiętam jak na każdym live u Ewelinki pisałam, o swoim braku klarowności, nie mogłam tego odnaleźć, byłam zdołowana i sfrustrowana.

Jestem prawnikiem, ale praca ta to totalnie nie moja pasja, nie moje powołanie. Postanowiłam więc, że odnajdę to.
Gdzieś po drodze przestałam uczestniczyć w klubie sukces z z pasją, bo denerwowałam się moim brakiem klarowności, kompletnie nie wiedziałam co jest dla mnie dobre, co chcę.
Jednakże cały czas nie zatrzymywałam się, pracowałam nad sobą, jeździłam po różnych warsztatach, pracowałam z emocjami.

I nagle stał się cud. W październiku 2019 roku odezwała się do mnie kobieta, która zaproponowała mi pracę w środowisku ubezpieczeniowym, finansowym. To było olśnienie, odkryłam swoją misję, odkryłam świat o którym tak bardzo marzyłam. To jest praca jaką zawsze chciałam wykonywać.

Należy ciągle pracować nad sobą, nigdy nie należy zaprzestać. To otwiera drzwi naszych własnych marzeń.
Dorosłam, by znów do Was się przyłączyć, teraz już pena klarowności, z zadowoleniem, z uporaniem się z demonami przeszłości. Nagle widzę, że wszystko o czym zamarzę, odbija się w realnym świecie. To cudowne, to genialna platforma.
Teraz jestem gotowa by być członkiem waszej społeczności, bo jestem już na to gotowa.

- ŻANETA -

Na sukces z pasją trafiłam dokładnie w styczniu 2019 roku. Rok 2019 roku był rokiem przełomowym w moim życiu, bo zaczęłam wtedy mocną pracę nad swoją osobą.

Wcześniej borykałam się z brakiem sensu, brakiem celu pasji.
Pamiętam jak na każdym live u Ewelinki pisałam, o swoim braku klarowności, nie mogłam tego odnaleźć, byłam zdołowana i sfrustrowana.

Jestem prawnikiem, ale praca ta to totalnie nie moja pasja, nie moje powołanie. Postanowiłam więc, że odnajdę to.
Gdzieś po drodze przestałam uczestniczyć w klubie sukces z z pasją, bo denerwowałam się moim brakiem klarowności, kompletnie nie wiedziałam co jest dla mnie dobre, co chcę.
Jednakże cały czas nie zatrzymywałam się, pracowałam nad sobą, jeździłam po różnych warsztatach, pracowałam z emocjami.

I nagle stał się cud. W październiku 2019 roku odezwała się do mnie kobieta, która zaproponowała mi pracę w środowisku ubezpieczeniowym, finansowym. To było olśnienie, odkryłam swoją misję, odkryłam świat o którym tak bardzo marzyłam. To jest praca jaką zawsze chciałam wykonywać.

Należy ciągle pracować nad sobą, nigdy nie należy zaprzestać. To otwiera drzwi naszych własnych marzeń.
Dorosłam, by znów do Was się przyłączyć, teraz już pena klarowności, z zadowoleniem, z uporaniem się z demonami przeszłości. Nagle widzę, że wszystko o czym zamarzę, odbija się w realnym świecie. To cudowne, to genialna platforma.
Teraz jestem gotowa by być członkiem waszej społeczności, bo jestem już na to gotowa.

- KASJANA -

Właśnie zakończyłam 21 dniowe wyzwanie Mindset Obfitości. Ten post miałam napisać szybciej ale tyle się teraz u mnie dzieje, że nie miałam kiedy.

Od pewnego czasu stałam w miejscu w moim biznesie. Nic się nie działo.

To się zmieniło gdy rozpoczęłam 18 dzień transformacji.

Otworzyłam się na nową propozycję biznesową, której wcześniej nie dostrzegłam 

Zawsze wiedziałam, że mam jakieś blokady tylko nie potrafiłam ich określić. Dzięki transformacji pozbyłam się blokady i otworzyłam na nowe możliwości.

Dlatego też nie miałam wcześniej czasu napisać ten post, tyle się teraz dzieje

Ludzie sami do mnie piszą i interesują się moim biznesem.

Czuje ze przyciągam ich swoimi myślami, nastawieniem i odwaga, która pojawiła się nie tylko po transformacji ale głównie po porannej koherencji serca z Ewelina

Bardzo mi się podobało to wyzwanie, trudne było dla mnie określenie mojego luksusu. Sama się nawet zdziwiłam

Dziękuję Ewelinie i całemu zespołowi za ideę Sukcesu z Pasją.

Wiem, że to dopiero początek mojej przemiany i już niedługo będzie się działo jeszcze więcej bo ZASŁUGUJE NA OBFITOŚĆ 

#21dniowewyzwanie

- KATARZYNA -

EFEKTYWNE KREOWANIE PRZYSZŁOŚCI

Oferta obowiązuje tylko przez... 

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>