3 lekcje z Doliny Krzemowej

Poniżej nagrałem dla Ciebie bardzo wartościowy materiał, gdzie poznasz 3 najważniejsze firmy, które odmieniły mój biznes oraz jak Ty na tym możesz skorzystać!

Zanim jednak go zobaczysz…

…chciałem opowiedzieć Ci pewną historię.

Kiedy zacząłem w 2012 r. budować platformę Sukces Z Pasją, jak się pewnie domyślasz nie wszystko od razu układało się idealnie. Po hucznym otwarciu nastąpiły miesiące całkowitej ciszy. W biznesie nic się nie działo.

Pomimo, że zapraszaliśmy wszystkich naszych znajomych na FaceBook’u, żeby polubili naszą stronę, dwoiliśmy się i troiliśmy, aby ludzie lubili nasze posty, pisaliśmy dużą liczbę artykułów i pompowaliśmy w niego niesamowitą energię, to nie przynosiło to żadnych rezultatów. 

Chciałbym, żebyś wiedział, że nie znaczy to, że w siebie wątpiłem, ale powoli opadały ze mnie siły i miałem tego wszystkiego serdecznie dość. Powoli dojrzewałem do tego, aby zacząć szukać pomocy.

Pierwsza lekcja jaką wtedy zrozumiałem, była taka, że nie zrobię tego sam i muszę zacząć się uczyć. Wiedziałem, że temat jest interesujący i mogę pomóc dużej ilości ludzi, jednak rozumiałem również, że nie wiem jak podzielić się tą wiadomością ze światem.

Myśląc o moich początkach zacząłem się wtedy zastanawiać: „co najbardziej wpłynęło na to, że Sukces Z Pasją wypalił?”

Oczywiście nie była to jedna prosta czynność czy lekcja…

…była to raczej filozofia. Jeśli miałbym przekazać Ci ją w 3 punktach to byłaby to filozofia 3 największych firm internetowych na świecie…

Teraz w czasie wycieczki do USA, gdzie wybraliśmy się razem z Danielem, aby świętować otwarcie naszej platformy Cyfrowy.Marketing wpadliśmy na pomysł, aby odwiedzić te firmy i nagrać krótki materiał, przed ich głównymi siedzibami, o tym czego się od nich nauczyłem…

…z jednej strony byłoby to dla nas olbrzymim przeżyciem, że możemy je odwiedzić, a z drugiej wiedziałem, że gdyby inni mieli możliwość wyciągnięcia tych samych wniosków to ich biznes również mógłby się bardzo odmienić.

Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy!

Mam nadzieję, że nasz materiał Ci się spodoba i będziesz mógł tą wiedzę wykorzystać.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.