7-krokowa metoda wyznaczania celów. Sklep | Sukces z Pasją

7-Krokowa metoda, która pozwoli Ci wyznaczyć cele w odpowiedni sposób

Bądźmy szczerzy. Standardowe techniki wyznaczania celów po prostu nie działają.
Jeżeli czujesz, że mógłbyś osiągnąć dużo więcej, że drzemie w Tobie niewykorzystany potencjał to to szkolenie On-Line sprawi, że zamienisz swoje możliwości i predyspozycje na konkretne rezultaty, na których Ci naprawdę zależy.

Co znajduje się w szkoleniu:

Sprawdzone techniki, które nauczą Cie jak wyznaczać cele w życiu prywatnym i w biznesie.

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

Zawiera 6 filmów o łącznym czasie trwania
1h 57 min 12 sek

Szkolenie składa się z 6 filmów, które przeprowadzą Cię krok po kroku. Dostaniesz "gotową mapę", dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu. Dodatkowo możesz pobrać wszystkie materiały dodatkowe na swój komputer, a całe szkolenie podsumowane jest quizem sprawdzającym Twoją wiedzę.

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

Czego dowiesz się w tym szkoleniu?

(Naciśnij na ikonkę, aby dowiedzieć się więcej)

7-krokowa metoda
wyznaczania celów

Formuła wyznaczania celów,
tak aby się spełniły

Zintegrowanie Twojej podświadomości z Twoim celem

7-krokowa metoda wyznaczania celów

 • Unikniesz najczęstszych błędów podczas wyznaczania celów
 • Dowiesz się jak o 42% zwiększyć prawdopodobieństwo osiągnięcia Twojego celu
 • Zaczniesz działać strategicznie z konkretnym planem działania
 • Poznasz czym jest ekologia celów, dzięki czemu o wiele łatwiej zrealizujesz swoje założenia

Formuła wyznaczania celów, tak aby się spełniły

 • Poznasz konkretną formułę w jaki sposób ludzie sukcesu zapisują swoje cele, co sprawia, że praktycznie zawsze je osiągają
 • Dostaniesz konkretne narzędzie, które będzie Cię trzymać odpowiedzialnym za realizację swojego celu każdego dnia!
 • Dowiesz się jaki jest kluczowy czynnik, dlaczego 92% ludzi nie może zrealizować swoich celów...

Zintegrowanie Twojej podświadomości 
z Twoim celem

 • Poznasz 12 elementów jak głęboko połączyć się ze swoim celem na poziomie podświadomym, dzięki czemu zmiany zachodzą bardzo szybko
 • Przemówisz językiem Twojej podświadomości, która zacznie Cię wspierać na każdym poziomie!
 • Skończysz z frustracją! Pokażę Ci jak zidentyfikować potencjalne konflikty między Twoimi celami, dzięki czemu osiąganie Twoich planów stanie się szybkie i przyjemne!

Te materiały po prostu działają... zobacz co powiedzieli nasi klienci!

"Jestem niezmiernie miłe zaskoczona całym szkoleniem i tym co robi dla nas wszystkich Evelyn - to wspaniałe ,że mamy się od kogo uczyć.
Tyle wiedzy, ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Ja chcę jeszcze!"

"Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej metodzie zapisywanie celów. Dla mnie mega na plus. Myślę, że w końcu zacznę spełniać swoje cele. Pani Ewelina bardzo dobrze przeprowadziła przez cały proces. 5/5"

"Nie znając jeszcze tego szkolenia weszłam w cel, który był dla mnie nieekologiczny i go osiągnęłam z wielkim sukcesem....ale nie koniecznie dla siebie. To szkolenie wyjaśniło mi, dlaczego osiągałam swoje cele z takim kolosalnym wysiłkiem. Na przyszłość będę wiedzieć co jest dla mnie "ekologiczne". Dziękuję za moje odkrycie"

"Dziękuję za wspaniały program, jeszcze nie mam wprawy z wstawiania celu w linii czasu jednak już ta pierwsza próba podczas kursu wprowadziła mnie w takie uczucie jakby się ten cel spełnił. A co będzie gdy poćwiczę kilka razy! Wow myślę że będzie się działo :) "
"Jestem pod wrażeniem treningu! Klarowne i bardzo dostępnie przedstawia krok po kroku co mam zrobić aby wyjść z punktu własnej bezsilności. Co zrobić aby zrealizować swoje aspiracje. Metoda wyznaczania celów jest fantastyczna! Szkolenie uświadomiło mnie, że nie mam czasu do stracenia, że powinnam coś zrobić, aby nie tkwić w tym samym miejscu latami i nie pracować na sukces innych tylko swoim. Czas na MNIE ! Zaplanuję, zwizualizuję i zacznę działać tu i teraz. Takie oto wnioski po pierwszej lekcji, która mnie zmobilizowała i dała narzędzia do działania. Dziękuję z całego serca!"

"7-krokowa metoda wyznaczania celów"

 • Poznasz konkretną formułę wyznaczania celów, której używają ludzie sukcesu do realizacji swoich planów
 • Dowiesz się jak strategicznie wyznaczać cele, tak aby się spełniały
 • Poznasz konkretną formułę wyznaczania celów, której używają ludzie sukcesu do realizacji swoich planów
 • Zrozumiesz w jaki sposób połączyć się ze swoim celem na poziomie podświadomym, dzięki czemu skończysz z frustracją, a osiąganie Twoich celów stanie się szybkie i przyjemne!
 • Dostaniesz konkretne narzędzie, które będzie Cię trzymać odpowiedzialnym za realizację swojego celu każdego dnia!
 • i wiele więcej...

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

Najczęściej zadawane pytania

P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.

Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.).

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia
"7-krokowa metoda wyznaczenia celów" już TERAZ!

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

30 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 30 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Sukces Z Pasją © 2012-2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>