Blog

Jak działać kiedy jesteś pod wpływem dużego stresu i presji czasu!

Co zrobić, gdy nie wiesz co robić?Czy czujesz presję czasu? 
Masz tyle celów i priorytetów, że nie wiesz w co włożyć ręce?Powoduje to wiele stresowych sytuacji , frustracji i nie zadowolenia zsiebie i swoich osiągnięć.
Jak badania o umyśle potwierdzają (Davidson 2003), kiedy nasz umysłrozpozna, że jesteśmy zestresowani, wytwarza się tzw. ‘brainfog’ czyli zaćmienie, które uniemożliwia nam […]

Read more

[Wywiad] Michał Kanarkiewicz – biznesowe strategie szachowych mistrzów

Najpopularniejszy nauczyciel szachów w Polsce. Wykładowca MBA, Trener, Autor 4 książek, Mówca inspiracyjny TEDx.

Michał uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi.
Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą.

Read more

[WYWIAD] Rahim Blak – jak budować biznes z pasją

Rahim to ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. W kilku swoich innowacyjnych firmach zatrudnia około 300 osób.

Jako absolwent wydziału malarstwa na ASP w Krakowie łączy sztukę z biznesem. Swoje sukcesy zawdzięcza po części byciu kreatorem, a po części solidnym pracownikiem.

Read more

3 czynności, które zabijają Twoją produktywność i jak ich uniknąć

Pamiętam jak kiedyś zaczynałam każdy swój dzień od przeczytania wszystkich informacji, zaczynając od wiadomości ze świata, kończąc na nowościach u moich znajomych. I do tego nie musiałam nawet wychodzić z łóżka. Wystarczył mi do tego mój najlepszy przyjaciel, który zawsze był przy mnie – czyli mój telefon.

Może to też jest Twój najwierniejszy towarzysz? Nigdy Cię nie zawodzi w informowaniu o wszystkim i „łapaniu” Twojej uwagi?

Read more

Sposoby na redukcję stresu z Twojego życia

Większość ludzi jest uzależnionych od stresu. Skąd bierze się stres oraz co zrobić, aby się go pozbyć? Zapraszamy na wywiad z cyklu „Luźne gadki”.

Read more

Potęga podświadomości

Naukowcy udowadniają, że 95% naszego dnia działamy na auto-pilocie, a tylko 5% decyzji jest świadoma. Dowiedz się co odpowiada za nasze codzienne wybory!

Read more

Dlaczego Twój najlepszy przyjaciel może być Twoim największym wrogiem

W tym nagraniu podzielę się moją osobistą historią, z której dowiesz się:dlaczego, pomimo że masz klarowny cel w życiu, nie możesz go osiągnaćjaki wpływ ma nasz stan emocjonalny na nasze rezultaty w życiuw jakim stopniu środowisko ma wpływ na nasze celejak otoczyć się ludźmi, którzy będą Cię wspierać w Twoim rozwojuco zrobić z osobami, które ciągną […]

Read more

Jak stać się charyzmatyczną osobą?

W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju, inni natychmiast zwracają na nich uwagę, chcą usłyszeć co mają do powiedzenia i bardzo chcą zdobyć ich uznanie? Co powoduje, że ludzie robią dokładnie to co oni chcą, żeby robili?

Read more
>