Charyzmatyczny lider. Sklep | Sukces z Pasją

Charyzmatyczny lider

Przełomowe 7-częściowe szkolenie on-line na temat charyzmy. Poznaj najskuteczniejsze techniki, które możesz wykorzystać natychmiast, aby charyzma stała się twoim nawykiem.

Jak to się dzieje, że jedni wchodzą na spotkanie i każdy obraca za nimi głowę i chce zrobić z nimi biznes lub się zaprzyjaźnić, natomiast inni są jakby nie widzialni i muszą wszystko wypracować sami?

Personalny Magnetyzm znany jako Charyzma jest tą cechą, która zmienia całą grę.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, nikt się z tym nie rodzi, jest to cecha, której możesz się nauczyć.

Ludzie którzy mają tzw, ‘naturalny' magnetyzm od urodzenia tak naprawdę nauczyli się tej cechy obserwując środowisko kiedy dorastali.

Im bardziej charyzmatycznych rodziców, nauczycieli i ludzi z którymi dorastali mieli tym szybciej
charyzma stała się ich stylem bycia i życia.

Rozbiłam na części pierwsze elementy, które składają się na cechy Charyzmatycznego Lidera.

Szkolenie to, da tobie wiedzę popartą nauką i badaniami i specyficzny "know-how", abyś mógł wprowadzić każdy element krok po kroku.

Sama praktyka wypracowana w życiu i poparta nauką.

Czym jest charyzma?

Charyzma to zbiór niewerbalnych zachowań (mowa ciała, mimika), których możesz się nauczyć i używać kiedy tylko tego potrzebujesz . Osoba, która je posiada, zawdzięcza niekwestionowany autorytet u ludzi i wpływ na nich.

Gdy będziesz posiadał umiejętności charyzmatycznego lidera, będziesz w naturalny sposób przyciągał do siebie najlepszych ludzi i talenty, które będą chciały z Tobą współpracować

Dlaczego charyzma ma znaczenie?

Charyzma powoduje, że ludzie Cię lubią, ufają Ci i chcą być przez Ciebie prowadzeni.

 Może też decydować o tym, czy Twoje pomysły będą brane pod uwagę. Charyzma sprawia, że świat kręci się wokół Ciebie i ludzie robią to, co Ty chcesz żeby robili.

Co znajduje się w szkoleniu:

Sprawdzone techniki, które nauczą Cie wydobyć z siebie charyzmę i jak używać jej, kiedy tego potrzebujesz

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

Zawiera 10 filmów o łącznym czasie trwania
1 h, 43 min, 41 sek 

Szkolenie składa się z 7 filmów, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces nauki bycia charyzmatyczną osobą.  Dodatkowo możesz pobrać wszystkie materiały dodatkowe na swój komputer.

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Czego dowiesz się w tym szkoleniu?

(Naciśnij na ikonkę, aby dowiedzieć się więcej)

Dostaniesz konkretne narzędzia,
dzięki którym nauczysz się sztuki charyzmy

Jak posiąść personalny
magnetyzm i stać się osobą wpływu

Dostaniesz konkretne narzędzia, dzięki którym nauczysz się sztuki charyzmy

 • Poznasz 3 główne fundamenty charyzmatycznego zachowania
 • Poznasz 3 techniki na utrzymanie obecności mentalnej podczas rozmowy
 • Trzy błyskawiczne ruchy, aby uzyskać natychmiastowy zastrzyk charyzmy
 • Poznasz 3 krokową metodę okazywania życzliwości i ciepła
 • Dowiesz się jak wydobyć wewnętrzną siłę i pewność siebie - będziesz autorytetem w oczach innych
 • Poznasz 4 Typy charyzmy i nauczysz się jak je wykorzystać w codziennych sytuacjach
  1. Charyzma CEO (skupienia),
  2. Charyzma wizjonera,
  3. Charyzma dobrej woli,
  4. Charyzma autorytetu
 • Poznasz narzędzia na Ekspresowe wydobycie charyzmy
 • Dowiesz się jak wprowadzić charyzmę jako twój nawyk

Jak posiąść personalny 
magnetyzm i stać się osobą wpływu. Dowiesz się:

 • jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, które otworzy Ci drzwi do wielu okazji,
 • co zrobić, żeby inni chcieli Ci pomóc i z Tobą współpracować,
 • jak wydobyć pewność siebie w każdej sytuacji.
 • jak wprowadzić charyzmę jako twój nawyk

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie DWA BONUSY SPECJALNE:

 • BONUS #1. Nagranie sesji najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi
 • BONUS #2. Bardzo wartościowe szkolenie on-line: „Pewność siebie i siła perswazji”.

Co dokładnie zawiera BONUS #2 - Szkolenie on-line: ,,Pewność siebie i siła perswazji":

Jest to 7-częściowe szkolenie on-line, które pozwoli Ci zwiększyć Twoją pewność siebie w każdej sytuacji. Zawiera ono również specjalną prowadzoną medytację na wysoką pewność siebie

Normalnie sprzedajemy to szkolenie w naszym sklepie za 97 zł, ale dzisiaj jest Twoje… 
CAŁKOWICIE ZA DARMO!

 • Dowiesz co jest podstawą pewności siebie oraz poznasz pierwsze narzędzie, które pomoże Ci stać się pewnym siebie.

 • Będziesz mieć okazję wykonać ćwiczenie, które wpływa niesamowicie na wyciszenie mentalne, samoakceptacje i podwyższenie Twojej pewności siebie. 

 • Dowiesz się jaką postawę powinieneś przyjąć, aby wzrosła Twoja charyzma. Dodatkowo opowiem Ci jak zmiana fizjologii wpływa na Twój stan umysłu, a na koniec dowiesz się jak wykorzystać projekcje swojej osoby do uzyskania pewności siebie.

 • Poznasz pierwszą składową konieczną do zrobienia dobrego pierwszego wrażenia. A także dowiesz się jakie filtry otwierają się w podświadomości dokonując oceny drugiego człowieka.

 • Przekonasz się jak ubiór wpływa na podświadomość i nastawienie Twoich rozmówców. Następnie dowiesz się jak przeprowadzić rozmowę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

 • Dowiesz się, czym jest sztuka perswazji. Poznasz dwa podstawowe elementy, które pozwolą Ci wzmocnić Twoją siłę perswazji – dowiesz się jak zbudować fantastyczne relacje ze swoim rozmówcą oraz jak pokazać rozmówcy jaką wartość możesz mu zaoferować.

 • Poznasz trzeci element sztuki perswazji – jak poznać wartości wewnętrzne swojego rozmówcy, a następnie jak je pozytywnie wykorzystać, aby stworzyć strategie negocjacji win – win (wygrana dla obu stron).


+1,5
Godziny video 
5+
Narzędzi gotowych do użycia
7
Lekcji o charyzmie

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia
"Charyzmatyczny Lider" już TERAZ!

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Dostajesz dostęp do:

Dożywotni dostęp
do kursu

Ponad 3 godziny
nagrań video

Pliki 
do pobrania

Praktyczne
 ćwiczenia

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli dołączysz do szkolenia i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

Najczęściej zadawane pytania

P: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

O: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia.

Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

P: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

O: Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.), PayPalem lub przelewem bankowym.

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

P: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

O: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do szkolenia
"Charyzmatyczny Lider" już TERAZ!

14 Dni Gwarancji

100% Gwarancja zadowolenia. Nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Bezpieczne Płatności

W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

Sukces Z Pasją © 2012-2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>