Dlaczego większość osób, nigdy nie będzie wolna finansowo?

Pracuj ciężko a osiągniesz sukces!

Słyszałeś to gdzieś?

Ja słyszałam całe dzieciństwo i przez długi czas nawet w to wierzyłam.

,,Bez pracy nie ma kołaczy”, ,,Ciężka praca popłaca” itd itp….

Są to mity, które kiedyś omal nie zrujnowały mi życie.

Posypało się moje zdrowie, mój związek wisiał na włosku, znajomi odwrócili się ode mnie, ponieważ nie miałam dla nich czasu …

Prawda jest taka, że jeśli ciężka praca byłaby kluczem do sukcesu, to górnicy, czy pracownicy budowy, byliby milionerami, w przeciwieństwie do osób prowadzących swoje biznesy z laptopa siedząc przy biurku, czy leżąc na plaży, którzy w takim przypadku nie mieliby za wiele.

Przełomowym momentem był ten, w którym dowiedziałam się, że aby osiągnąć wolność finansową, nie trzeba pracować ciężko, ale MĄDRZE!

Stwierdziłam, że koniecznie muszę przetestować, jak to działa w praktyce i jeśli tylko uda mi się odzyskać zdrowie, to zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby przekazać jak największej liczbie osób, czego nie robić, tak aby nie musieli przechodzić przez to co ja.

W tym filmie dowiesz się:

  • jakie filary wolności wyróżniam
  • jaki Twój numer wolności finansowej
  • jaki jest Twój numer komfortu
  • jaki biznes moim zdaniem jest najskuteczniejszy i najszybciej zaprowadzi Cię do Twojej wolności
Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>