Sukces z Pasją

12-Tygodniowe Wyzwanie

Jeżeli zdarzyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Please fill all required field

Krok 1: Twoje dane

Pola oznaczone * są wymagane

Twoje produkty:

Produkt
Suma
1
12 Tygodniowe Wyzwanie. Usługa szkoleniowa nr 1112
12 Tygodniowe Wyzwanie. Usługa szkoleniowa nr 1112 × 1
97.00 
Kwota 97.00 
Suma 97.00  (zawiera 18.14  VAT)

Krok 2: Metoda płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

  • Zapłać Dowolną Kartą Debetową lub Kredytową


Gdy Dołączysz Do Programu Dostaniesz:

  • Sprawdzone Metody, żeby wydobyć Twoją produktywność i szybciej osiągnąć swoje cele (idealne dla tych co mają mało czasu)…

  • Mapę dojścia do swojego celu, krok po kroku. Dzięki małym sukcesom wzrośnie Twoja motywacja i wykształcisz nowe nawyki, które mają ludzie sukcesu.

  • Przełomowe metody jak nastawić Twoją podświadomość tak, aby wspierała Cię w realizowaniu Twojego 12 Tygodniowego Celu. Dzięki temu zniknie frustracja i bieganie za celami innych, ponieważ będziesz skupiony na realizacji swojego planu.

  • Formułę poprawnego wyznaczania celów, tak aby o 42% zwiększyć prawdopodobieństwo ich osiągnięcia. Dzięki temu zyskasz klarowność jakie masz priorytety na każdy dzień, które przybliżą Cię do realizacji określonego celu.

  • …i wiele, wiele więcej.

Zobacz co mówią inni:

„W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.”

Anna
Łódź

„Dzień, w którym trafiłam na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie. Z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania – tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu wymodelowałam swoją sylwetkę.”

Dominika
Lublin

„12-tygodniowe wyzwanie było dla mnie swoistym przełomem. Stopniowo zaczęłam się wygrzebywać z otaczającego mnie chaosu i iść w wyznaczonym przeze mnie kierunku.”

Ania
Izabelin

„Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie.”

Lidia
Hamburg

14-Dniowa Gwarancja Satysfakcji

Jeżeli nie będziesz zadowolony z zamówienia, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze, bez zadawania żadnych pytań.

Wszystkie Twoje dane są chronione. Ta strona ma szyfrowane połączenie.

  • Chronimy Twoją prywatność.

  • 100% gwarancja satysfakcji

  • Twoje dane są bezpieczne.