Jaki jest Twój numer wolności finansowej?

W tym blogu przygotowałam dla Ciebie nagranie podczas, którego dowiesz się:

– czym jest wolność finansowa,

– jaka jest różnica między wolnością finansową a bogactwem,

-jaki jest Twój osobisty numer wolności finansowej.

Jednym z głównych tematów rozmów w społeczeństwie są pieniądze. Ludzie się o nie martwią, kłócą się o nie, dosłownie całe nasze życie kręci się wokół pieniędzy.

Prawdopodobnie i Ty, jak i większość osób, wstajesz rano, ciężko pracujesz kilkanaście godzin dziennie i „pędzisz” za lepszym jutrem, wyższym standardem, po prostu  żeby mieć więcej pieniędzy…

Związek się rozpadł, nie masz czasu dla dzieci, Twoje zdrowie też potrzebuje większej uwagi, a więc za czym tak pędzisz? Jaki jest Twój cel? Jaki jest Twój numer wolności finansowej?

Tak naprawdę większość osób nie zdaje sobie sprawy czym jest wolność finansowa. Kojarzona jest ona z posiadaniem ogromnej fortuny, a tymczasem jest to coś prostszego niż myślisz.

Co mam na myśli?

Zapraszam do obejrzenia nagrania podczas, którego wszystko Ci wyjaśnię, a także dam Ci narzędzie, które umożliwi Ci określenie Twojego numeru wolności finansowej.

Gotowy?

Zaczynamy!

Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.

Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY NA BLOGU

[ult_layout grid_style=”1″ s_icon_lightbox_image=”0″ s_icon_link=”0″ s_image_hover_effect=”1″ s_title_limit=”1″ s_excerpt_f=”the_excerpt” s_excerpt_length=”180″ s_categories=”0″ s_metas_o=”0″ s_metas_t_like=”0″ s_metas_t_share=”0″ s_metas_t_readmore_link_target=”1″ read_more_text=”Czytaj więcej” cc_mobile=”1″ cc_portrait_tablet=”2″ cc_landscape_tablet=”2″ cc_small_desktop=”3″ cc_medium_desktop=”3″ cc_large_desktop=”3″ cc_extra_large_desktop=”3″ pagination=”1″ quick_view=”0″ price_font_weight=”” atcb_font_weight=”” title_font_weight=”” metas_font_weight=”” excerpt_font_weight=”” filter_font_weight=”” tab_font_weight=”” pagination_font_weight=”” i_taxonomies=”347″ post_count=”6″ posts_per_page=”6″][/ult_layout]
Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.