Jaki jest Twój numer wolności finansowej?

W tym blogu przygotowałam dla Ciebie nagranie podczas, którego dowiesz się:

– czym jest wolność finansowa,

– jaka jest różnica między wolnością finansową a bogactwem,

-jaki jest Twój osobisty numer wolności finansowej.

Jednym z głównych tematów rozmów w społeczeństwie są pieniądze. Ludzie się o nie martwią, kłócą się o nie, dosłownie całe nasze życie kręci się wokół pieniędzy.

Prawdopodobnie i Ty, jak i większość osób, wstajesz rano, ciężko pracujesz kilkanaście godzin dziennie i „pędzisz” za lepszym jutrem, wyższym standardem, po prostu  żeby mieć więcej pieniędzy…

Związek się rozpadł, nie masz czasu dla dzieci, Twoje zdrowie też potrzebuje większej uwagi, a więc za czym tak pędzisz? Jaki jest Twój cel? Jaki jest Twój numer wolności finansowej?

Tak naprawdę większość osób nie zdaje sobie sprawy czym jest wolność finansowa. Kojarzona jest ona z posiadaniem ogromnej fortuny, a tymczasem jest to coś prostszego niż myślisz.

Co mam na myśli?

Zapraszam do obejrzenia nagrania podczas, którego wszystko Ci wyjaśnię, a także dam Ci narzędzie, które umożliwi Ci określenie Twojego numeru wolności finansowej.

Gotowy?

Zaczynamy!

Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.

Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY NA BLOGU

Woman Using Laptop In Bed

charyzma

W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy wchodzą do pokoju inni natychmiast zwracają na nich uwagę, chcą us...
Tagged