Kalejdoskop programujący na wolność finansową

Kalejdoskop na wolność finansową to około 30 minut prowadzonej medytacji, podczas której poznasz moją sprawdzoną metodę na tworzenie nowego, podświadomego, finansowego blueprint.

Przekażę Ci moją technikę, która wzbudza we mnie inspirację do tworzenia czegoś nowego, motywuje mnie do działania i wywołuje u mnie chęć wyjścia ze strefy komfortu.

Kluczowym elementem tego procesu będzie stworzenie Twojej indywidualnej vision board - tablicy celów. Tak aby Twoja podświadomość mogła jeszcze bardziej skupić się na tym czego pragniesz.

Jak ją stworzyć? To proste!

Przygotuj wizualne reprezentacje, tego, jak chcesz aby wyglądała każda sfera Twojego życia i przyklej je w swoim Dzienniku Sukcesu, notesie, czystej kartce.

Kalejdoskop pokazuje płynne przemieszczające się fragmenty figur geometrycznych, które nie przypominają kształtem niczego, żadnej rutyny. Przemieszczają się one niezależnie od siebie, tworząc za każdym razem inne połączenia.

Nie możemy zatem przypiąć tego obrazu do żadnego wspomnienia, miejsca, czy osoby.

W całym procesie kalejdoskopu dużą rolę odgrywa muzyka. Jest ona niezwykle ważna, gdyż z muzyką związane są nasze emocje. Jednym z zadań kalejdoskopu jest aktywacja naszych emocji.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

Instrukcja do kalejdoskopu:
Uwagi dotyczące kalejdoskopu:

– Zarezerwuj sobie około 30 min wolnego czasu.
– Polecam Ci słuchać ją na słuchawkach.
Usiądź wygodnie na krześle lub na podłodze, zrelaksuj swoje ciało i przystąp do kalejdoskopu. Unikaj robienia jej w pozycji leżącej, ponieważ dla Twojego ciała jest to sygnał, aby zasnąć.
– Nie słuchaj tego nagrania podczas jazdy samochodem lub podczas obsługi maszyn.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 30 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli zakupisz medytacje i nie spełni ona Twoich oczekiwań możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

Sukces Z Pasją © 2012-2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>
0