Medytacja poranna na wysoką energię i skupienie. Sklep | Sukces z Pasją
Medytacja poranna na wysoką energię i skupienie

Medytacja poranna na wysoką energię i skupienie to 10 minut prowadzonej medytacji, dzięki której każdego ranka podnoszę poziom mojej energii oraz programuje swoją podświadomość na konkretny cel czy też intencje.

Chodzi o to, aby Twoje skupienie już od samego rana było nastawione w kierunku tego, co chcesz stworzyć, abyś skupiał całą swoją uwagę na swoich celach, a nie celach innych.

Pokażę Ci w jaki sposób wydobywam emocje o wysokiej częstotliwości z czwartego centrum energetycznego, którym jest serce.

Podnosi ono energię i kiedy się na nim skupiam i je aktywuje, moja wysoka energia kreowania wzrasta a razem z nią moja kreatywność, silna wola, motywacja, inspiracja i wiara w siebie.

Aby tak się stało to synchronizuje to o czym myślę z tym co czuje. Jeśli moje emocje nie są adekwatne z tym co myślę, moja intencja nie jest rozumiana, ani nawet słyszana przez podświadomość.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

Instrukcja do tej medytacji:
Uwagi dotyczące medytacji:

– Zarezerwuj sobie około 11 min wolnego czasu.
– Polecam Ci słuchać ją na słuchawkach.
 Usiądź wygodnie na krześle lub na podłodze, zrelaksuj swoje ciało i przystąp do wizualizacji. Unikaj robienia jej w pozycji leżącej, ponieważ dla Twojego ciała jest to sygnał, aby zasnąć.
– Powtarzaj ją codziennie, ponieważ im częściej robiona, tym Twoje ciało bardziej uczy się jak wygląda to co chcesz osiągnąć i w mózgu tworzone są, a następnie utrwalane, nowe połączenia neurologiczne.
– Najlepiej rób ją rano, zaraz po przebudzeniu się.
– Nie słuchaj tego nagrania podczas jazdy samochodem lub podczas obsługi maszyn.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 30 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli zakupisz medytacje i nie spełni ona Twoich oczekiwań możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

Sukces Z Pasją © 2012-2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>
0