Medytacja synchronizacji serca z umysłem. Sklep | Sukces z Pasją
Medytacja synchronizacji serca z umysłem

Medytacja synchronizacja serca z umysłem jest podróżą naszej świadomości, w której centrum świadomości przenosi się z naszego mózgu prosto do serca.

Dzięki koherencji zaczęłam zauważać możliwości i rozwiązania, których nigdy wcześniej nie widziałam, podpowiedzi same zaczęły się pojawiać.

Gdy pojawia się problem, czy to w życiu prywatnym, czy biznesowym, proces koherencji sprawia, że mój organizm z braku i z poczucia tego, że coś jest nie tak, coś nie idzie po mojej myśli, wchodzi w harmonię i zaczyna działać z perspektywy obfitości, wkładając mnie w energię wysokiej wibracji.

KIEDY JA STOSUJĘ  METODĘ HEART COHERENCE?

Przede wszystkim zaczynam od tego mój dzień, żeby wejść w harmonię, aby moje ciało odnawiało się przez cały dzień i aby być non stop na wysokich wibracjach.

Kiedy mam podjąć ważną, czasem trudną decyzję

Jest to proces, który towarzyszy mi również pod koniec dnia oraz w każdej sytuacji, w której potrzebuję skutecznego sposobu na odstresowanie się.


Dzięki medytacji heart coherence czuję się o wiele bardziej szczęśliwsza, wpływa to korzystnie na rozwój moich umiejętności radzenia sobie ze stresem i problemami. Jest sprzymierzeńcem w walce z Alzheimerem czy nawet reumatyzmem.


Sprzyja rozwojowi mózgu, gdyż podczas medytacji zwiększa się dopływ krwi do obszaru zwanego korą podczołową, która odpowiedzialna jest między innymi, za pamięć i silną wolę.


Jest skutecznym sposobem na bezsenność, gdyż pozwala mi na odprężenie i wyciszenie się po intensywnym wysiłku zarówno fizycznym, jak i psychicznym


Podnosi poziom koncentracji, gdyż proces medytacji polega na skupieniu się i obserwowaniu własnego oddechu oraz myśli.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

Uwagi dotyczące medytacji:

– Zarezerwuj sobie około 11 min wolnego czasu.
– Polecam Ci słuchać ją na słuchawkach.
Usiądź wygodnie na krześle lub na podłodze, zrelaksuj swoje ciało i przystąp do medytacji. Unikaj robienia jej w pozycji leżącej, ponieważ dla Twojego ciała jest to sygnał, aby zasnąć.
– Najlepiej rób ją rano, tuż po przebudzeniu.
– Nie słuchaj tego nagrania podczas jazdy samochodem lub podczas obsługi maszyn.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 97 zł

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 30 dniową gwarancją.

Oto jak to działa: Jeżeli zakupisz medytacje i nie spełni ona Twoich oczekiwań możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni bez zadawania żadnych pytań.

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.

Sukces Z Pasją © 2012-2024 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>