KROK 1: TWOJE DANE

Krok 2: Metoda płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Nie przechowujemy danych kart płatniczych.

 • Zapłać Dowolną Kartą Debetową lub Kredytową

 • Chronimy Twoją prywatność.

 • 100% gwarancja satysfakcji.

 • Twoje dane są bezpieczne.

1
Medytacja wieczorna na odstresowanie się i jakościowy sen. Usługa szkoleniowa
Medytacja wieczorna na odstresowanie się i jakościowy sen. Usługa szkoleniowa × 1
97,00 
Kwota 97,00 
Łącznie 97,00  (zawiera 18,14  23 %)

DLACZEGO SUKCES Z PASJĄ?

 • Zaufanie budowane latami

  Jesteśmy na rynku od 2012 r. W tym czasie z naszych szkoleń skorzystało już kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów, tworzących jedną z największych w Polsce społeczności rozwoju osobistego i biznesowego.

 • Wysoka jakość

  Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Ekspresowa realizacja

  Jak tylko złożysz zamówienie, w ciągu 5 min otrzymasz potwierdzenie zamówienia. Ciężko pracujemy, żeby upewnić się, że swoją przesyłkę otrzymasz tak szybko jak to tylko możliwe.

 • 100% Bezpieczne i szyfrowane zakupy

  Wszystkie informacje, które podasz na tej stronie są w 100% szyfrowane.

CO MÓWIĄ INNI:

„W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.”

Anna
Łódź

„Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie.”

Lidia
Hamburg

„Dzień, w którym trafiłam na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie. Z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania – tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu wymodelowałam swoją sylwetkę.”

Dominika
Lublin

14 DNIOWA GWARANCJA

Jesteśmy tak pewni tego, że ten produkt będzie dla Ciebie krokiem milowym, że Twoje zamówienie jest zabezpieczone 14-dniową gwarancję zwrotu kosztów, bez zadawania żadnych pytań.