Jak pozbyłam się frustracji i osiągam swoje cele pomimo natłoku obowiązków... używając 6-krokowego procesu kreowania życia na własnych warunkach!

Podaj mi Twój adres...

Chcę Ci wysłać Twój
egzemplarz książki prosto do domu!

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

Jeśli masz wrażenie, że spełniasz cele wszystkich tylko nie swoje, to nie jesteś sama, ponieważ ja kiedyś też tak miałam.

Pamiętam, jak biegałam za celami i spełnianiem oczekiwań rodziców, dziadków i społeczeństwa w którym żyłam, do takiego stopnia, że kompletnie zapomniałam co to znaczy być spełnioną i czego tak naprawdę chce od życia. …

… skończyło się na tym, że kompletnie się wypaliłam, zawodowo i życiowo.

Budząc się rano nie widziałam sensu w tym co robię, nie miałam pojęcia po co i dla kogo to wszystko.

Wiedziałam, że  muszę coś zmienić i to natychmiast !

Moja transformacja pojawiła się kiedy odkryłam pewną nietypową metodę, która kompletnie zmieniła wyniki w moim życiu.

Zdaję sobie doskonale sprawę, że wiele kobiet ma podobny problem, dlatego zebrałam cały system, który mi pomógł i umieściłam go w książce ,,Super Woman - Kobieta Sukcesu” - jak być kobietą sukcesu we własnych oczach i oczach innych.

ZAMÓW TERAZ

Bezpłatny egzemplarz książki

,,Super Woman"

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

Pokrywasz jedynie koszty wysyłki

Chcesz odzyskać poczucie własnej wartości i pewność siebie?

Poznaj metody i narzędzia, które pozwoliły mi wyrwać się ze strachu przed spełnianiem swoich celów i staniem się niezależną i zdecydowaną kobietą, która dokonuje własnych wyborów i żyje na własnych warunkach!

Podaj mi Twój adres...

Chcę Ci wysłać Twój BEZPŁATNY
egzemplarz książki prosto do domu!

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

Pokrywasz jedynie koszty wysyłki

Jeśli czujesz, że Twój potencjał jest marnowany, lata lecą a ty dalej nie spełniasz siebie, masz mentalne finansowe blokady i utknąłeś w strefie komfortu ... 

To nie Twoja wina!

Odpowiada za to Twój stary podświadomy program, przekazany Ci w przeszłości.

Uwolnij się raz na zawsze od toksycznych przekonań i emocji. Pozbądź się mentalnych, finansowych blokad, poznaj najskuteczniejsze procesy i techniki pracy z podświadomością i stwórz swoją wolność i kreuj życie na własnych warunkach! 

Koniec z teorią! 
Ta książka da Ci praktykę, w każdym rozdziale znajdziesz konkretne narzędzia, jak przeprogramować swoją podświadomość na sukces w każdej sferze życia.

W książce ,,Super Woman”:

  • Pomogę Ci odnaleźć czego tak naprawdę chcesz, co chcesz osiągnąć w życiu 
  • Przedstawię Ci jakich narzędzi używać, aby planować dojście do Twoich celów oraz w jakiej kolejności je wykonywać, żeby osiągnąć wysoką produktywność.
  • Dowiesz się jak efektywnie zarządzać swoją energią i mieć zawsze siłę do wykonywania zadań przybliżających Cię do sukcesu.
  • Dowiesz się, jak ja wyznaczam cele, tak aby się realizowały
  • Przeprowadzę Cię przez proces wstawiania celu w Twoją przyszłość, gdzie twoja podświadomość zostanie zaprogramowana na Twoje cele
  • Zajmiemy się Twoimi priorytetami, tak abyś wiedziała na co masz się nastawiać codziennie, na czym masz skupiać swoją uwagę.
  • I wiele, wiele więcej ...

Zajrzyj do środka...

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

SPIS TREŚCI


KLAROWNOŚĆ TWOJEJ WIZJI ŻYCIOWEJ...

Klarowność jest podstawą Twojej zmiany. Pomogę Ci odnaleźć czego tak na prawdę chcesz, co chcesz osiągnąć w życiu.

ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE...

Przedstawię Ci jakich narzędzi używać, aby planować dojście do Twoich celów oraz w jakiej kolejności je wykonywać, żeby osiągnąć wysoką produktywność.

ZARZĄDZANIE SWOJĄ ENERGIĄ...

Dowiesz się jak efektywnie zarządzać swoją energią i mieć zawsze siłę do wykonywania zadań przybliżających Cię do sukcesu.

WYZNACZANIE CELÓW TAK ABY SIĘ SPEŁNIAŁY...

To dzięki tej metodzie wyznaczania celów najbogatsi ludzie na świecie programują swoją podświadomość i dochodzą zawsze tam, gdzie chcą.

METODA PRACY Z PODŚWIADOMOŚCIĄ...

Przeprowadzę Cię przez proces wstawiania celu w Twoją przyszłość, gdzie twoja podświadomość zostanie zaprogramowana na Twoje cele.

WYZNACZANIE PRIORYTETÓW...

Zajmiemy się Twoimi priorytetami, tak abyś wiedziała na co masz się nastawiać codziennie, na czym masz skupiać swoją uwagę.

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

Opinie czytelników

 Jak najbardziej poleciłabym szkolenia znajomym. Są bardzo cenne i pomagają zmienić sztampowe, utarte spojrzenie, na niestandardowe niezwykle skuteczne.  Podzieliłam się tym co wywarło największe na mnie wrażenie zaraz po szkoleniu. Można byłoby jeszcze wymieniać i wymieniać. Mega korzyści!.

- Ania -

Koło życia, pokazała już mi kiedyś inna osoba, ale było to przedstawione tak nie jasno – nie wiedziałam co mam z tym zrobić. 
Dzięki Tobie uzyskałam szczegółowe informacje nad czym mam pracować, jak traktować pozostałe sfery życia.

Klarowne stało się dla mnie co “kuleje” w moim życiu i co jest moim celem do poprawy.
Po wstawieniu celu w linię czasu nagle zmieniło się. Inaczej zaczęłam patrzeć na swojego męża – genialne!!!  
Wizualizacja dot. podniesienia samooceny niesamowita!! – tak spokojnie i dobrze robi się w środku ciała.

Książka ta podniosła moją samoocenę i pewność siebie.
Zmieniła relacje w związku – to tak na razie, a mam nadzieję, że zmiany będą również w innych sferach życia – będę nad tym pracować. 

Sztuka budowania relacji – bardzo cenne było przedstawienie faz cyklu życia grupy. Pozwoliło mi to zrozumieć dlaczego niektóre projekty się kończą, dlaczego niektórzy wychodzą z grupy.
 
Żal było mi wszystkich rozpadających się grup, ale jak widać nie potrzebnie i nie zawsze należy trwać w grupie z sentymentu…. Tematyka dot. pewności siebie i jak zrobić dobre pierwsze wrażenie – bezcenna.

W szkoleniu super woman niesamowite było wstawianie celu w linię czasu. Wstawiłam swój cel i nagle od razu wszystko zmieniło się o 180 st. Nie wiem ile ta dobra passa będzie trwać, ale to dosłownie było jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki. 

Ewelino, Dziękuję bardzo, że mogę uczestniczyć w tym programie! To było jednym z moich marzeń już kilka lat temu, jak tylko go udostępniłaś. Cierpliwość się opłaciła! Teraz widocznie jest ten mój czas!

- Grażyna -

To jest takie proste, szkoda że WCZEŚNIEJ nikt nas tego nie uczył, już w szkole zamiast całek i wielu niepotrzebnych w PRZYSZŁOŚCI rzeczy powinniśmy BYĆ uczeni akceptacji samych siebie i rozwoju osobistego.

- Dominika -

Witam serdecznie, przerabiam ten kurs, jestem pod wrażeniem jako facet. Pozdrawiam serdecznie.

- Sylwester -

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

O AUTORCE

Ewelina Gawłowska – współzałożycielka platformy szkoleniowej Sukces Z Pasją (platformy rozwoju osobistego i biznesowego).

Ewelina specjalizuje się w pracy z podświadomością oraz wysoką efektywnością w biznesie na szczeblu menadżerskim i CEO. Jej misją jest transformacja Twojego umysłu, biznesu i wprowadzenie Cię na kolejny poziom Twoich możliwości. Została wolna finansowa w wieku 26 lat. Od wielu lat mieszka w Londynie, gdzie inwestuje i prowadzi swoją firmę.

Studiowała w London Metropolitan University specjalność Entrepreneurship. Jest certyfikowanym mentorem biznesowym, a także wykwalifikowanym coachem w sztuce perswazji i efektywnej komunikacji. Co więcej, jest również jedną z niewielu osób certyfikowanych ukończeniem programu Time Line Therapy® – metoda bezpośredniej pracy z podświadomością.

Od 2011 r. w szkoleniach Eweliny wzięło udział kilka tysięcy osób. 

„Skrótem do sukcesu jest modelowanie się i uczenie się od tych co już to osiągneli”. Jestem tu gdzie jestem, ponieważ nigdy nie przestałam uczyć się od najlepszych”.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie mieszkam w Polsce. Czy wysyłacie książki za granicę?

Tak, książki wysyłane są na terenie całej Unii Europejskiej. Wysyłka za granicę kosztuje 30 zł.

Ile muszę czekać na zamówioną książkę?

Dostęp do materiałów bonusowych przyjdzie na Twój adres e-mail w ciągu kilku minut. Zamówienia kompletowane są następnego dnia roboczego i wysyłane za pomocą kuriera InPost - przesyłka powinna pojawić się u Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych. Gdybyś nie otrzymał jej w ciągu 7 dni roboczych od momentu zamówienia to napisz proszę na maila: [email protected]

Mam inne pytanie. Jak mogę je zadać?

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktuj się z biurem obsługi klienta pod adresem: [email protected]

min. cena z 30 dni przed obniżką: 37 zł

>