Nasze szkolenia po prostu działają...zobacz co mówią inni!

Szkolenie: Efektywne Kreowanie Przyszłości

Laboratorium wolności finansowej

STEFANIA:

„Dziękuję wam za to szkolenie. Zrozumiałam, gdzie popełniałam błędy. Moje 3 najważniejsze lekcje: 1.strategia oszczędzania. 2.sposób spłacania kredytów, zwłaszcza tych niemądrych konsumpcyjnych i 3. Inwestowanie w ziemie. Nie patrzyłam nigdy na zakup Ziemi, jako na budowanie aktywów, zwykle zakup działki kojarzyłam z koniecznością budowania domu. Zaczynam rozglądać się za działką i mam zamiar kupić jedną na południu Albanii. Super szkolenie, ogromna wiedza i pasja. Cieszę się, że zainwestowałam w nie. Dziękuję za otwarcie oczu.”

GRZEGORZ:

„Bardzo mi się podobał program Laboratorium Wolności Finansowej. Wziąłem udział w tym programie żeby lepiej poznać to co wpływa na moje decyzje finansowe, oraz znaleźć odpowiedź co nie pozwala mi na zarabianie więcej pieniędzy. Dzięki temu szkoleniu poznałem jakie przekonania wpływają na poziom finansów jaki kreuję. Wiedza którą otrzymałem pozwoliła mi na zmianę przekonań i usunięcie ograniczeń, które trzymały mnie w miejscu. Zacząłem zauważać więcej możliwości generowania przychodu, wiem również czego muszę się nauczyć aby zwiększać mój poziom dochodu. […] Mam teraz jasny i klarowny obraz moich finansów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest: łatwość wykorzystanie wiedzy w nim zawartej, bonusy, które są dodane do szkolenia, wskazówki pokazujące co trzeba zmienić w sferze finansów, żeby osiągać lepsze rezultaty. Bardzo polecam te szkolenie moim znajomym i rodzinie.”

SZKOLENIE: 12 tygodniowe wyzwanie

Agnieszka

„Dziennik Sukcesu pomógł mi uporządkować moje działania i krok po kroku je realizować. Tygodniowe podsumowanie dawało ogromną klarowność co jeszcze miałam do zrobienia. No i oczywiście miejsce na nagrodę! Świetny pomysł. Szkolenie „12-tygodniowe wyzwanie- odpal swój potencjał” przede wszystkim: przypomniało mi o produktywnych nawykach, przypomniało mi także o konieczności włączenia podświadomości w realizacji celów, test na klarowność załączony do szkolenia dał mi jasność w temacie obszarów nad którymi muszę w swoim życiu popracować.”

Dominika

„12 tygodniowe wyzwanie to niesamowite narzędzie pracy, na pewno będę brała udział w kolejnych a Dziennik Sukcesu ma stałe miejsce w mojej torebce. Daje mi on klarowność i pozwala usystematyzować konkretne cele do zrealizowania na dany dzień oraz podsumować poszczególne dni i tygodnie oraz zaplanować następne działania. Szkolenie 12 tygodniowe wyzwanie – odpal swój potencjał pomogło mi nauczyć się systematyzacji i konkretyzacji celów i skupienia się na działaniach, żeby osiągnąć pożądane efekty. Niesamowite jest to, że osiągnęłam to wszystko- bo dla mnie jest to Aż tyle”.


Renata

„Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem zadowolona z tego ,że stosując te wszystkie techniki mam w sobie ogromne przekonanie, wręcz 100% pewność ,że sukces jest nieunikniony. Dopracowane są wszystkie najdrobniejsze szczegóły kursu-Gratulacje Ewelino jesteś profesjonalistką. Dziennik sukcesu cudowne narzędzie pracy. Usystematyzował moje działania. Wszystko jest zaplanowane, uporządkowane, jasne i klarowne a tego bardzo mi brakowało.”

Nasze szkolenia po prostu działają...zobacz co mówią inni!

Beata Zarzycka

"Duża dawka mądrych informacji, o których wiemy, ale nie zdajemy sobie sprawy, że mają tak duży wpływ na nasze życie"

Asia Kąkol

"Jestem pod wrażeniem, mega pozytywna energia, dużo mądrości. Pozdrawiam i dziękuje :)"

Paulina Gaura

"Już po pierwszym filmie chce się ruszyć z kopyta do przodu, czuje duży przypływ energii od Ciebie. Dzięki że jesteś"

Szkolenie: Osiągnij Wysoką Produktywność

KLUB SUKCES Z PASJĄ

Agnieszka

„Moje pierwsze odczucie kiedy weszłam do Klubu to poczucie niesamowitej pozytywnej energii dającej chęć do działania i rozwijania się a przede wszystkim cała wiedza i narzędzia są sensownie poukładane tak że nie traci się czasu na nadmierne szukanie materiału.”

Renata

„Twój klub oraz szkolenia są REWELACYJNE. Szkolenia są prowadzone bardzo jasno. Krok po kroku … i to jest wspaniale. Tak się zafascynowałam tym co mówisz, że chciałam wszystko jednym tchem wysłuchać. Zgadzam się ze wszystkim o czym mówisz.Wszystko masz opracowane perfekcyjnie.”

Karolina

„Klub to naprawdę dobre miejsce, stanowiące rewelacyjna platformę do samorozwoju, gdzie prostą drogą pokazujesz różne narzędzia. Webinary zaszczepiły we mnie taka ciekawość, że oglądam je jeden po drugim. […] Mogę śmiało napisać, że Klub mi się podoba. Realnie wprowadziłam samorozwój do swojego życia, etap, który do tej pory nigdy w moim życiu nie istniał, a przynajmniej na takim stopniu mojej świadomości jak teraz. Z czystym sumieniem mogę napisać, że czekam na więcej!”

Dominika

„Trafiając na stronę Sukces z Pasją, obudziłam się 🙂 nie oglądam się już za siebie. Jak dobrze, że jesteście! Każdy dzień stał się radością i obfituje w moje małe sukcesy. Pomysł za pomysłem wpada do głowy. Po dwóch tygodniach spędzonych z Sukcesem z Pasją, powstał kolejny pomysł na biznes. Kolejny!! Przestaje czuć, że pracuje. Ja się po prostu doskonale spełniam!”

Szkolenie Super Woman


PYTANIE: Jak to szkolenie pomogło Ci rozwiązać Twój problem? 

Podniosło moją samoocenę i pewność siebie. Zmieniło relacje w związku – to tak na razie, a mam nadzieję, że zmiany będą również w innych sferach życia – będę nad tym pracować. 

PYTANIE: Jakie konkretne rezultaty osiągnęłaś po zastosowaniu wiedzy zdobytej podczas szkolenia?

Koło życia, pokazała już mi kiedyś inna osoba, ale było to przedstawione tak nie jasno – nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Na szkoleniu uzyskałam szczegółowe informacje nad czym mam pracować, jak traktować pozostałe sfery życia. Klarowne stało się dla mnie co „kuleje” w moim życiu i co jest moim celem do poprawy. Po wstawieniu celu w linię czasu nagle zmieniło się o 180 st. inaczej zaczęłam patrzeć na swojego męża – genialne!!!  Wizualizacja dot. podniesienia samooceny niesamowita!! – tak spokojnie i dobrze robi się w środku ciała. Możliwość otrzymania materiałów na których od razu można pracować. 

PYTANIE: Co najbardziej spodobało Ci się w szkoleniu?

Sztuka budowania relacji – bardzo cenne było przedstawienie faz cyklu życia grupy. Pozwoliło mi to zrozumieć dlaczego niektóre projekty się kończą, dlaczego niektórzy wychodzą z grupy. Żal było mi wszystkich rozpadających się grup, ale jak widać nie potrzebnie i nie zawsze należy trwać w grupie z sentymentu….  Tematyka dot. pewności siebie i jak zrobić dobre pierwsze wrażenie – bezcenna. W szkoleniu super woman niesamowite było wstawianie celu w linię czasu. Wstawiłam swój cel i nagle od razu wszystko zmieniło się o 180 st. Nie wiem ile ta dobra passa będzie trwać, ale to dosłownie było jak za dotknięciem czarodziejskiej różyczki. 

PYTANIE: Czy poleciłabyś szkolenie swoim przyjaciółkom, rodzinie, znajomym?

 Jak najbardziej poleciłabym szkolenia znajomym. Są bardzo cenne i pomagają zmienić sztampowe, utarte spojrzenie, na niestandardowe niezwykle skuteczne.  Podzieliłam się tym co wywarło największe na mnie wrażenie zaraz po szkoleniu. Można byłoby jeszcze wymieniać i wymieniać. Mega korzyści!.

ANIA

>
0