[Video] Charyzmatyczny Lider

Charyzmatyczny Lider, czyli jak zbudować silne i głębokie relacje podczas biznesowej rozmowy, tak żeby Twój rozmówca zaufał Ci, poczuł, że jesteś kim specjalnym i żeby chciał z Tobą dalej budować biznes.

Poniższe nagranie zostało zrealizowane podczas transmisji na żywo na Facebooku Sukces Z Pasją. Jeżeli chcesz być na bieżąco o nadchodzących transmisjach zapisz się na newsletter u dołu tej strony.

Jeżeli podoba Ci się takie video to mamy takich mnóstwo biznesowo – coachingowych video takich jak te w naszym Klubie Sukces Z Pasją. Znajdziesz tam wiele materiałów o efektywnym zarządzaniu sobą w czasie i swoją energią, o produktywności, podwyższeniu swojej produktywności w zespole, efektywnej komunikacji, sile perswazji, jak podnieść swoją pewność siebie, efektywność i dużo dużo więcej.

Jest to Klub dla ludzi, którzy chcą się rozwijać, którzy inwestują swoją energię i swój czas na rozwój. Jak wiesz ludzie sukcesu korzystają z lekcji i wskazówek innych i cały czas szukają najlepszych rozwiązań, aby osiągać swoje rezultaty. Aby dowiedzieć się więcej naciśnij link poniżej, dołącz do nas i razem będziemy się rozwijać.


Dziękuję Ci za oglądnięcie całego video, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych, które pojawiają się na tym blogu zapisz się na nasz newsletter, żeby dostawać regularne powiadomienia o najnowszych wpisach, video blogach, darmowych szkoleniach on-line itp.

Życzę Ci wspaniałego dnia i do usłyszenia wkrótce,
Ewelina Gawłowska

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.