Pięć Etapów Planowania Projektów

Twoja wysoka produktywność zależy od tego na czym się skupiasz każdego dnia oraz gdzie idzie Twoja kreatywna energia, która powoduje że osiągasz wysokie wyniki.

Jeżeli zdarzyło Ci się nie kończyć tego co zaczynasz lub Twoje zadania zajmują Ci dużo czasu to w tym video poznasz „Pięć Etapów Planowania Projektów” tak aby mieć wysoką produktywność.

Jest to bardzo konkretne narzędzie, ponieważ będziesz wiedział dokładnie co masz robić, „krok po kroku”, aby szybko i skutecznie kończyć projekty i kluczowe dla Ciebie zadania.

Nazywam się Ewelina Gawłowska i jestem trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i w psychologii zmiany. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją.

Moją misją w życiu jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY NA BLOGU

Woman Using Laptop In Bed

charyzma

W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy wchodzą do pokoju inni natychmiast zwracają na nich uwagę, chcą us...
Tagged